Personel geriatrii z wynikiem ujemnym

Personel geriatrii z wynikiem ujemnym 16

Pojawiły się nowe informacje związane z zakażeniami koronawirusem w Białej Podlaskiej. Oddział Chorób Wewnętrznych i Geriatrii nadal pozostaje zamknięty.

Magdalena Us, rzecznik bialskiego szpitala poinformowała, że obecnie na oddziale znajduje się osiem osób z podejrzeniem koronawirusa. Hospitalizowanych zaś jest pięć osób, u których test na obecność COVID-19 dał wynik pozytywny.

Jak informowaliśmy, jeden z zakażonych pacjentów przebywał na Oddziale Chorób Wewnętrznych i Geriatrii, w związku z powyższym oddział został zamknięty. – wczoraj w godzinach wieczornych dotarła do nas bardzo dobra wiadomość – wyniki pacjentów i personelu Oddziału Chorób Wewnętrznych i Geriatrii są ujemne. Oczekujemy na wyniki pozostałych badań – pisze Magdalena Us.

Personel geriatrii został poddany kwarantannie, zaś pacjenci odizolowani. Zostali otoczeni opieką specjalnego zespołu, powołanego do pracy w tym obszarze.

Udostępnij!

Komentarze: 8

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Powinni nadal zostać w izolacji, a testy powinny być wykonanie ponownie za dwa dni. Inaczej historia się powtórzy- przyjęty w poniedziałek Pan też miał przy pierwszym teście wynik ujemny. Okres inkubacji wirusa trwa twa tygodnie więc jeszcze wcale nie jest powiedziane, ze nie są zarażeni.

  2. A informatyk, który przemieszczał się po szpitalu ???
    Na dzień dzisiejszy są ujemne, poczekajmy kilka dni to się okaże czy jest tak kolorowo.

  3. Dlaczego mój komentarz nie został opublikowany ? Testy pobierane są dwa razy. Pierwszy może być ujemny a drugi różnie. Kiedy będą znane wyniki drugich testów ?

  4. Napiszcie o tym jak ostatnia sesja on-line Rady Miasta Biała Podlaska zakończyła się totalną klapą. Sprzęt Prezydenta Litwiniuka jak i cały system Urzędu Miasta odmówił posłuszeństwa. Całość na youtube.