Piaskarki na drogach. Miasto przygotowane

Piaskarki na drogach. Miasto przygotowane 16

Miasto nie zostało zaskoczone przez zimę. Cztery piaskarki posypują ulice Białej Podlaskiej. Do wielu zdarzeń dochodzi jednak na drogach powiatu bialskiego. Tam doszło do trzech kolizji oraz jednego wypadku. 

Od  4 rano na bialskich drogach pracują cztery piaskarki. – Miasto nie czeka na obfite opady śniegu, jest przygotowane na każde zjawiska atmosferyczne. Na bieżąco jest kontrolowany stan naszych dróg. Zima nie zaskakuje drogowców – mówi Gabriela Kuc-Stefaniuk, rzecznik prasowy bialskiego prezydenta. Z naszych informacji wynika, że drogowcy pracują cały czas i posypują jezdnie.

Rzecznik dodaje: oczywiście apelujemy o rozwagę, przyzwyczajeni do dobrych warunków atmosferycznych kierowcy mogą tracić czujność. Bezpieczeństwo w ruchu drogowym zależy zarówno od stanu dróg, jak i rozwagi za kierownicą.

Za utrzymanie przejzdności dróg w okresie zimowych w Białej podlaskiej odpowiada firma Tre-Drom.

 

Udostępnij!

Komentarze: 9

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Ciekawe które ulice, bo jadąc dziś o 7.00 ślizgałem się na: Sworska, Glinki, Księcia Witolda, Grunwaldzka, Sitnicka, Zamkowa, Garncarska, Janowska, Prosta, Narutowicza, al. 1000lecia, Sidorska w miarę ok, nigdzie nie widziałem drobinek soli, ani miejsc gdzie rozmarzał szron, jedynie ślady aut, ale nie od dziś wiemy że bp24 to portal UM sprzyjający w aktualnej kadencji.