Piękna Iza może zostać najlepszą trenerką. Pomożecie?

Piękna Iza może zostać najlepszą trenerką. Pomożecie? 16

Jako jedyna w województwie znalazła się w kolejnym etapie konkursu na najlepszego trenera personalnego w Polsce. Jest związana z Białą Podlaską. Chodzi oczywiście o Iza Niedziólkę.

Od pięciu lat jest trenerem personalnym, a od ponad 10 lat pracuje z ludźmi, pomagając im pogłębiać swoją sportową wiedzę i umiejętności. – Obecnie, prowadzę również zajęcia grupowe w klubie MedGym, takie jak trening obwodowy, brazylijskie pośladki oraz prozdrowotne: zdrowy kręgosłup, mobility czy certyfikowane zajęcia dla osób starszych MyOver40. Jestem pierwszą osobą w Białej Podlaskiej, która wprowadziła 4 lata temu, zajęcia Mobility na salę fitness – podkreśla Iza Niedziółka. Na co dzień pracuje z podopiecznymi, którzy chcą poprawić swoją kondycję i zdrowie, zredukować nadmierną tkankę tłuszczową czy zbudować potrzebną masę mięśniową.

Dzieci od piątego roku życia pod jej opieką w prawidłowy i bezpieczny sposób wzmacniają swoją sprawność ogólną poprzez prawidłowy rozwój motoryki lub dzięki treningom ukierunkowanym korygują swoje wady postawy. Współpracuje również ze sportowcami przygotowującymi się do zawodów m.in. z lekko atletyki, sportów walki, pływania, sportów zimowych, jeździectwa konnego, tańca czy młodzieżową Kadrą Narodową Polski w piłce siatkowej jako trener przygotowania motorycznego. Poprzez prewencję i profilaktykę urazów w sporcie, pracuje nad konkretną kontuzją lub dysfunkcją ruchu, wpływając na poprawę zdrowia, wyników i zwycięstw sportowca.

– Prowadzę również szkolenia i kursy z zakresu treningu medycznego i zajęć prozdrowotnych w Centrum Kształcenia Kadr Sportowych oraz należę do Trenerów Master w prowadzeniu szkoleń i zajęć MyOver40 – dodaje. Jej kwalifikacje potwierdzone są przez RepsPolska – Organizację zrzeszającą trenerów z potwierdzającymi kwalifikacjami i szkoleniami. Wspiera bialskie inicjatywy charytatywne, bierze udział w koncertach takich jak „Dance with my – zatańcz ze mną” czy „Metamorfoza idealna”.

Obecnie bierze udział w konkursie na Trenera Roku by PEI – najlepszego trenera personalnego w Polsce. Została zakwalifikowana do II etapu konkursu, jako jedyna w Białej Podlaskiej i województwie lubelskim. Aby wygrać, musi zdobyć największa liczbę głosów.

Głosowanie trwa do 15 marca 23:59, a swój głos można oddawać codziennie, co 24 godziny, z każdego urządzenia mobilnego, aż do zakończenia głosowania pod linkiem: https://konferencjapei.pl/konkurs-trener-roku

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas Konferencji w Hotelu Mariott w Warszawie, 21 marca.

Piękna Iza może zostać najlepszą trenerką. Pomożecie? 17 Piękna Iza może zostać najlepszą trenerką. Pomożecie? 18 Piękna Iza może zostać najlepszą trenerką. Pomożecie? 19 Piękna Iza może zostać najlepszą trenerką. Pomożecie? 20

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *