Pierwsza siódemka na listach Koalicji Obywatelskiej znana

Pierwsza siódemka na listach Koalicji Obywatelskiej znana 16

Riad Haidar liderem listy, następnie Stanisław Żmijan oraz Kornelia Wróblewska. Znany część listy Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu.

Z pierwszego miejsca kandydatem KO jest Riad Haidar. Na drugim miejscu znaleźć się ma Stanisław Żmijan. Na kolejnym posłanka Kornelia Wróblewska. Kolejne miejsca przypadają Krzysztofowi Grabczukowi, Małgorzacie Gromadzkiej, Grzegorzowi Raniewiczowi oraz Rafałowi Zwolakowi.

Grzegorz Schetyna ogłosił rekomendowane „jedynki” na listach wyborczych Koalicji Obywatelskiej do Sejmu. Na listach znajdują się politycy PO, Nowoczesnej, Inicjatywy Polskiej, Zielonych, a także działacze i aktywiści społeczni. Na stronie internetowej Platformy Obywatelskiej można zobaczyć pierwszych kandydujących do Sejmu RP.

Do zdobycia w okręgu Biała Podlaska-Chełm-Zamość jest 12 mandatów.

 

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Kto będzie nr 1 na lewicy?Czekamy na kogoś kto zna i kocha Polskę Wschodnią…pochodzi z ziemi lubelskiej potrafi poruszać się politycznie w Stolicy (by nie tracić czasu),czynnie działała na rzecz Lubelszczyzny,z doswiadczeniem,ale nie jest z Lublina….rozumie prostych ludzi i rozumie specyfikę położenia przygranicznego naszego regionu….Czekamy …może ten trzeci będzie najlepszym wyborem….bo partia nie jest najważniejsza,ważny jest człowiek!