Pierwszy przypadek zakażenia COVID-19. Chory jest w izolacji

Pierwszy przypadek zakażenia COVID-19. Chory jest w izolacji 16

Dziś wieczorem (6 kwietnia) dotarł wynik jednego z podejrzanych zakażeniem. Niestety, okazał się, że jest pozytywny. Osoba ta jest izolowana. Informacje posiadamy od służb medycznych, które są zobowiązane raportować takie informacje.

Dziś wieczorem dotarł wynik jednego z podejrzanych pacjentów. Wynik jest pozytywny.

Rano rzecznik prasowy placówki zdrowotnej informowała o trzech pacjentach z podejrzeniem  zachorowania na koronawirusa. Do szpitala trafiła dziś kolejna taka osoba – taką informację podają przedstawiciele wojewody lubelskiego.

– W Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym WSzS w Białej Podlaskiej nie znajduje się osoba z potwierdzonym wynikiem na koronawirusa – stwierdza Magdalena Us, rzecznik prasowy bialskiego szpitala.

Zakażony mężczyzna przebywa obecnie w izolatorium lub jest w izolacji w domu. Wojewoda lubelski nakazał stworzyć na terenie miasta i powiatu dwa izolatoria dla chorych w stanie nie wymagającym hospitalizacji. Osoba ta jest w stanie dobrym. Z naszych informacji wynika, że jest to rodzina pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy, mieszkająca Białej Podlaskiej.

 

Udostępnij!

Komentarze: 38

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Weź się najlepiej zamknij na 4 spusty. Albo schron kup. Na gruźlicę w Polsce umiera 1000osob, na świecie miliony.
   Nie przejmowałeś się wcześniej?

    1. No dobrze ale jeżeli tego nie opanujemy to gruźlica to będzie przy tym Pikuś i codziennie będą umierać miliony chcesz tego? A jeżeli ktoś z twojej rodziny umrze na koronawirusa to co też będziesz tak pisać zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz. Gruźlica jest chorobą ktora panuje kilkaset lat i umarlo na nią może parę milionów ludzi korona jest od kilku miesięcy i zabiła już około 80tysiecy ludzi

 1. Rodzina pracownicy PUPu? I pracownica normalnie chodziła do pracy? Nie wiedziała, że mogła mieć styczność z chorym? I teraz cały PUP będzie pod kwarantanna? A jeżeli już zdążyła zarazić resztę pracowników a oni przynieśli do domów? A domownicy chodziło bezproblemowo po sklepach i zarażali innych?

  1. Opisałeś mechanizm roznoszenia się tego syfu.
   Dlatego TRZEBA SIEDZIEĆ W DOMACH !!! Wychodzić tylko po niezbędne rzeczy. Upominać rodziców i sąsiadów i tych co mówią, że nie są zarażeni i tych co się nie boją tego, bo i takie cwaniaki są niestety…

  2. Bialczanin ty to chyba wszystkie rozumy pozjadałeś barania łąko. Nie przychodzą bo budynek będzie dezynfekowany, a i sami pracownicy sami z siebie powinni poddać się kwarantannie. Pilnuj własnej d..y bo sam złapiesz to g…o.

 2. Bialczanin Skąd wiesz, że chodziła do pracy a nie była w kwarantannie? Skąd wiesz, że domownicy chodzili po sklepach??? Nie siej paniki imbecylu.

  1. Jutro ludzie z PUPu nie przychodzą do pracy, ponieważ sanepid będzie wykonywał niezbędne procedury. Więc, imbecylu, tutaj chodzi o ludzkie życie i jedni przechodzą korona bezobjawowo i zarażają innych a drudzy umierają, więc morda w kubeł i do lekcji.

  2. W białej mogą być dziesiątki osób które są zakażone i nawet nie są świadome tego ze są chore… ile jest osób które ma słabe symptomy, bagatelizuje sytuacje i nie poddaje się testom… to można łatwo pomylić ze zwykła grypą.. z katarem lub złym dniem w twoim życiu… tylko 20% osób przechodzi to ciężko
   najważniejsze jest żeby nie zbliżać się do innych i najlepiej siedzieć w domu

   1. W 80% przypadków choroba przebiega łagodnie. Ciężki przebieg choroby obserwuje się u ok. 15–20% osób. Do zgonów dochodzi u 2–3% osób chorych. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) szacuje, że śmiertelność poza Chinami wynosi tylko 0,7%.

 3. Dlatego trzeba nosić maseczki. Ale wszyscy muszą je nosić, kiedy idą do sklepu, apteki czy jakiegoś urzędu. W Bialconie szyją maseczki wielokrotnego użytku po 14 zł.

 4. APEL DO OWEJ PRACOWNICY UP!
  PROSZĘ O ZGŁOSZENIE SIĘ DO STACJI SANEPIDU, NASTĘPNIE O PODDANIE SIĘ KWARANTANNIE W 100%
  NIE LWEKCWEWAŻCIE TEGO , NIE BĄDŻCIE BEZMYŚLNI. SZANUJMY NASZE ŻYCIE WZAJEMNIE

 5. A moze to a moze tamto. A moze robia zakupy on line a moze siedza w domu i nigdzie nie wychodza? A moze ona nie chodzila do pracy a moze kichnela przez okno i zarazila pol miasta? A moze jednak nie kichnela? A mlze to tak na prawde covid zarazil sie od niego a nie on od covida? A moze to jego stara?hmmm stara to raczej nie bo juz tez stary byl by zarazony… Chyba ze jednak by nie byl… Bo moze nie chodzi do PUPu a moze chodzi?…Po co to gdybanie… Ogarnijcie sie janusze;) pozdrawiam covida a moze nie pozdrawiam… A moze on mnie pozdrawia? Hmm a moze jednak twoja stara?

 6. Info potwierdzone. Zarażony to ojciec pracownicy PUP. Wirusa prawdopodobnie przywiozła matka z Anglii. Pracownica była trochę w pracy ale była wysłana na wolne. Jednakże pojawiła się w pracy i to nie raz. Cały PUP zamknięty i wszyscy wystraszeni bo wszyscy normalnie pracowali. Może być wesoło.

  1. To byla tylko Kwestia czasu jak pojawi sie w naszym powiecie. Wiec nie ma co się dziwić. Uważać na siebie. Ograniczać wyjścia do minimum i jakiś przeczekać licząc na to że sytuacja będzie się poprawiać.

 7. Jak to możliwe, że osoba z izolatorium chodziła swobodnie po mieście? Jak można było do tego dopuścić? Kto jest za to odpowiedzialny?! Co za imbecyle!!

 8. I widać lekceważące podejście do sytuacji. PUP zamknięty – ciekawe dla czego? Co do maseczek to inni szyją owiele taniej.

 9. Nie troluj chłopoe pańszczyźniany swoimi wymysłami bez poparcia bo nie wiesz czy chodziła do pracy czy tylko miała kontakt z kimś z urzędu w okresie izolacji na przykład. Nie wiesz, czy zarażony chodził po sklepach i zarażał innych czy nie. Nic nie wiesz tylko trolujesz tu i siejesz panikę swoimi bezmyślnymi wpisami. Także właśnie morda w kubeł trolu.

 10. Jeśli matka pracownicy PUP objęta obowiązkową kwarantanną przyjechała zarażona z Anglii, to dlaczego córka nie przestrzegała zasad kwarantanny kontaktując się z matką i chodziła sobie do pracy? Ktoś musi tu zapłacić 30 000

 11. Przecież rodziny osób zza granicy nie były poddane kwarantannie. Tak się stało dopiero od 01.04. Ludzie myślcie trochę, ona nie mogła ot tak sobie nie przyjść, jeśli nie obowiązywała jej kwarantanna zgodnie z prawem.