Pijani kierowcy zatrzymani. Jeden z nich miał prawie trzy promile

Pijani kierowcy zatrzymani. Jeden z nich miał prawie trzy promile 16

W miniony weekend policjanci zatrzymali trzech „rekordzistów”, którzy wyjechali na drogi powiatu pod wpływem alkoholu. Jeden z nich miał prawie trzy promile w organizmie.

W piątek (3 kwietnia) w Michałkach policjanci zatrzymali do kontroli 40-letniego mieszkańca gminy Rokitno. Kierujący osobowym VW był nietrzeźwy. Badanie wykazało 2,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Następnego dnia (4 kwietnia) policjanci natknęli się na kolejnego pijanego kierowcę na ulicy Łomaskiej w Białej Podlaskiej. Zatrzymali 30-letnie bialczanina, kierującego Fiatem. Okazało się, że jest pod znacznym wpływem alkoholu. Miał 1,9 promila.

W niedzielę (5 kwietnia) międzyrzeccy policjanci skontrolowali kierowcę poruszającego się „krajową dwójką”. 50-latek z gminy Biała Podlaska wsiadł za kierownicę Chryslera mając 2,8 promila alkoholu w organizmie.

Kierowcy zostali ukarani mandatami. Stracą też swoje uprawnienia.

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Dlaczego ci ludzie zostali ukarani tylko mandatami i zabrali im uprawnienia? I jak to ma pomóc ?!?! Ci co wsiadają za kółko mając 2 promile powinni lądować w BEZWZGLĘDNYM więzieniu na co najmniej kilka lat. Zero pobłażliwości dla alkoholików! tfu na was podludzie

  2. Zdarzenie z niedzieli.
    Dlaczego nikt nie napisał że policja dostała zgłoszenie o pijanym na parkingu w Białej ale czas reakcji był taki ze został zatrzymany w Międzyrzecu , niema też także podziękowania dla osób które zareagowały, i na prośbę operatora 112 jechali za pijanym.
    Mandat i zabranie prawka…