Pijany kierowca doprowadził do zderzenia

YXJ0aWNsZXMvMjAxODA1MDcyMTEwNTItNjQtMi5qcGc=,

Niemal dwa promie alkoholu w organizmie miał kierowca, który zderzył się na prostej drodze z innym autem.

Wypadek miał miejsce dzisiaj o godzinie 13 w Elżbiecinie (gm. Kodeń). Na trasie Kodeń-Kopytów doszło do zderzenia dwóch aut. Gdy na miejsce przyjechały odpowiednie służby toyota avensis znajdowała się w rowie leżąc na dachu, natomiast seat cordoba stał na poboczu drogi.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 44-letni mieszkaniec gminy Kodeń, kierując samochodem osobowym marki seat stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącą z przeciwka toyotą – wyjaśnia st. asp. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy bialskiej komendy.

Zanim na miejsce dojechały karetki pogotowia poszkodowanym pierwszej pomocy udzielali strażacy. W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały ranne – kierowcy seata i toyoty oraz pasażerka toyoty. Przetransportowano je do szpitala. Na szczęście obrażenia tych osób były niegroźne, a zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

Kierowca seata stracił prawo jazdy i będzie odpowiadał za kierowanie samochodem będąc w stanie nietrzeźwości oraz za zderzenie drogowe.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *