Pijany kierowca uderzył w ogrodzenie. Zniszczył 13 aut

WhatsApp Image 2018-05-28 at 09.03.08
fot. czytelnik Radosław (3 foto), KJ

Kierujący pojazdem marki BMW uderzył w ogrodzenie komisu samochodowego. Przy badaniu okazało się, że kierowca miał prawie 3 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie czwartej nad ranem przy ul. Zamkowej. – Kierujący pojazdem jadąc od strony ul. Warszawskiej zjechał na przeciwległy pas ruchu. Ściął znaki, wjeżdżając w ogrodzenie i zaparkowane samochody na terenie komisu – mówi Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

– W wyniku zderzenia została zniszczona brama, 13 aut znajdujących się na posesji, z czego trzy nadają się już tylko do kasacji – stwierdza właściciel komisu.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Sprawca został zatrzymany do wyjaśnienia. – Pobraliśmy krew do badań. Widać, że był pod wpływem alkoholu, odmówił również badania alkomatem – dodaje rzecznik.

Udostępnij!

Komentarze: 22

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Dobra dobra, nie przesadzajmy z tą kasacją 🙂 Właściciel komisu nie takie rzeczy prostował. A tak na poważnie to tego gnoja który to zrobił, to powinni wsadzić do kamieniołomu by odrobił, każdą szkodę z tych 13 aut.

  2. BMW uczestniczące w kolizji czy wypadku już nikogo nie dziwi. Powinno się dla posiadaczy BMW wprowadzić dodatkowy podatek oraz badania psychologiczne

      1. Mam. Jesteście mierną bandą cwaniaków-szpanerow z uwielbieniem do chodzenia na co dzień w lekkim stroju dresowym. Z jako jedyna umiejętnością jazdy to wciskanie pedal gazu do oporu. Powinno się was poddawać obowiązkowej eutanazji

  3. Aby w tamtym miejscu w ten sposób władować się autem nie wystarczy alkohol………. to musiał zadziałać już „talent” wrodzony.

  4. Wypił to wypił, po co drążyć temat. Jak felgi z BMW do sprzedania to jestem zainteresowany. Kontakt na priv.

  5. A co z byłym organistą parafii św. Anny, dr D.S. który w ub. r. spowodował kolizję drogową, za którą odpowiadał drugi uczestnik?? Święte krowy w Białej są, to jest pewne