Piknikiem uczczą majowe święto

Piknikiem uczczą majowe święto 15
Zbliża się 227. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. Na tę okazję zorganizowano wydarzenie, na którym będzie można świętować i dobrze się bawić.
W środę (2 maja) na terenie rekreacyjnym przy Prochowni w Kobylanach odbędzie się Piknik Majowy. Świętowanie uchwalenia Konstytucji 3 maja rozpocznie się o godzinie 14 powitaniem zaproszonych gości oraz uczestników pikniku, po czym nastąpi przemarsz pocztów sztandarowych i delegacji pod Pomnik „Wrota Wolności” w Kobylanach. Następnie usłyszymy hymn państwowy w wykonaniu Strażackiej Orkiestry Dętej z Łomaz, a po nim przemówienia okolicznościowe, a także salwę honorową w wykonaniu Klubu Strzeleckiego „Kaliber”.

Po ceremonialnym otwarciu nadejdzie czas na część artystyczną, na którą zaplanowano dwa koncerty. Pierwszy koncert zaprezentuje Strażacka Orkiestra Dęta z Łomaz, a jako drugi wystąpi Zespół „Łobaczewki”.

Dodatkowymi atrakcjami będzie pokaz sprzętu OSP z gminy Terespol. Ponadto, każdy uczestnik będzie mógł otrzymać flagę w prezencie. Najmłodsi nie zaznają nudy – dla nich zorganizowano zabawy z animatorem, a także będą mogli dostać dmuchańce, które z pewnością zapewnią rozrywkę nie jednemu dziecku.

Na pikniku będzie można zasmakować grochówki i kiełbasek z grilla.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *