Piotr Skolimowski chce być burmistrzem Terespola

DSC_4118

Piotr Skolimowski startuje jako kandydat na burmistrza Terespola. Jeśli wygra, chciałby stworzyć ośrodek dla niepełnosprawnych czy też zakład świątecznej i weekendowej pomocy medycznej.

O stanowisko burmistrza miasta Terespol ubiega się Piotr Skolimowski. Na ostatniej konferencji przedstawił swój program wyborczy oraz kandydatów do rady miasta. Startuje z Komitetu Wyborczego Wyborców Terespol Razem.

Jako swoje najważniejsze założenie przedstawił utworzenie ośrodka weekendowej i świątecznej pomocy medycznej w Terespolu. Jak twierdzi, będzie to pierwsza inwestycja jaką wykona, jeśli obejmie urząd burmistrza

Wśród innych jego planów znalazło się również utworzenia warsztatu terapii zajęciowej lub podobnego ośrodka, który pomagałby osobom z niepełnosprawnościami. – Do Kodnia dojeżdża bardzo wiele ludzi z niepełnosprawnością z Terespola do warsztatu terapii zajęciowej, czy też do środowiskowego domu samopomocy. Jest to duży wskaźnik, ale nie dojeżdżają tam wszyscy. Niektórzy po prostu nie mają takiej możliwości – wyjaśnia Piotr Skolimowski, kandydat na burmistrza.

Kolejnym założeniem jest utworzenie miejskiego żłobka dla najmłodszych, a dla starszych „karty seniora”. Dzięki niej seniorzy mogliby taniej kupować produkty oraz korzystać z tańszych usług u lokalnych przedsiębiorców.

Kandydat na burmistrza ma 43 lata i pochodzi z Terespola. Tam też mieszka. Obecnie pracuje jednak jako dyrektor w Gminnym Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kodniu.

Program Skolimowskiego poparł poseł Stanisław Żmijan.

Udostępnij!

Komentarze: 49

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. Skolimowskiego poparł poseł Platformy Obywatelskiej Stanisław Żmijan – czyli pocalunek smierci. Dał sie Piotrek podpuscić , ci ktorzy niby Go popieraja z Terespola siedza cicho .

 2. Bardzo dobrze, obecny burmistrz zrobił z urzędu miasta prywatny folwark. Zatrudnia kolegów i ch rodziny. Młodzi ludzie w Terespolu nie mają perspektyw.

 3. Ładnie tak obiecywać głupoty a to wszystko niby skąd ? Z naszych podatków. Niech ze swoich pieniędzy to wszystko zrobi a nie z naszych. Na kościół trzeba dać , na cmentarz . Księży dofinansować bo są biedni i przymierają głodem .

 4. Obiecuje i nie myśli. Finansowanie z budżetu państwa, jak kandydat z PełO, może uzyskać jakieś realne środki na realizacje swoich założeń. Żmijka mu nie pomoże, bo juz się kończy.

 5. Mam firmę, mniejsza jaką, ale na swoich usługach mam zarabiać tyle samo czy klient ma kartę seniora czy też jej nie ma, usługa kosztuje a jestem pewien że miasta nie stać by wyrównać różnice…

 6. Dobry kandydat – aleee – za wcześniej Piotrze, za wcześniej. (Jak by Danieluk kończył kadencje – to byś wygrał – a tak niestety jesteś skazany na porażkę)

 7. Gdybym był z Terespola na pewno miał by mój głos.
  Chłopak potrafi korzystać z dofinansowań i ma dużo konkretnych pomysłów.
  Polecam kandydata!!!

 8. Ładnie to tak kłamać w wywiadzie?? Przez to że jesteś kłamcą nie powinieneś był wogóle startować. Powinieneś teraz przeprosić obecnego burmistrza za oszczerstwa jakie wypowiedziałeś przed kamerą. Chłopie chcesz startować ok, ale rób to poważnie i rzetelnie, gdzie twoja odwaga cywilna?

 9. Z tego co pamiętam to on juz wszystkiego sie czepial w swoim zyciu… Nawet próbował byc chyba ksiedzem… Wokalista. Organista i katecheta. Ehhh… Nie ma pomyslu chyba na zycie

 10. Z obecnego przedszkola zrobić żłobek i utworzenia warsztatu terapii zajęciowe wystarczająca powierzchnia .Wybudować większe przedszkole aby dzieći miały większy plac zabaw sprzątaczki trzymają szczotki i wiaderka na dworze .W więzniowie mają większy spacernik niż dzieći

  1. niech się wypowie były burmistrz Pan J. co zrobił dobrego dla miasta Terespol. ps. obecnie popiera kandydaturę Pana S. i startuje na radnego. niech napisze co dobrego zrobił dla miasta i jego mieszkańców. miłego dnia

 11. On na posadzie, zona na etacie w szkole, córeczka uczyła w szkole – ale nie wiem czy ciagle tam jest.
  Im jest dobrze !!!
  W budżetówce.

  A co zmieniać ????