PiS wystawi kandydata na prezydenta miasta

PiS wystawi kandydata na prezydenta miasta 15

Prawo i Sprawiedliwość dziś oficjalnie poinformowało o wystawieniu swoich kandydatów na włodarzy w miastach Polski. Dariusz Stefaniuk, obecny prezydent będzie popierany przez partię.

Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwość dziś podał nazwiska kandydatów na prezydentów w miastach całej Polski. Bez zaskoczenia wiadomo, że o reelekcje z ramienia rządzącej partii będzie ubiegać się obecny prezydent Białej Podlaskiej Dariusz Stefaniuk.

 

Udostępnij!

Komentarze: 17

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. He he he, ciekawe czy hipokrytów z platformy i Bronka szlag trafi, kiedy się dowiedzą, że Stefek ma takie poparcie?

  1. a hipokryci od dyzmy to jakoś lepsi czy gorsi? czym się różni bycie hipokrytą PISowskim od innego?? że akurat morda u koryta jest???

 2. Stefaniuk – zastuj dla miasta, brak nowych dróg. Broniewicz – wielką kłótnia i zemsta. Biała potrzebuje trzeciego kandydata!!!

  1. no ale właśnie nie ma tego trzeciego kandydata …. brakuje osoby uczciwej która będzie potrafiła racjonalnie podejść do problemów miasta a nie osób które albo siedzą w doooopie senatora i w głowie ma totalną sieczkę z żonką „misiewiczką” w zarządach polskich spółek…. i taki pajac jest jeszcze w stanie wam wmówić że się sprawdza na swoim stanowisku…. nawet senator nie jest w stanie zastrzyku gotówki w nasze miasto i czegokolwiek zrobić…. parodia w najlepszym wydaniu…..

    1. haidar jest spoko ale jako lekarz…. każdy powinien zajmować się rzeczami na ktorych się zna… a on chyba z powołania powinien ratować dzieci a nie pchać się do polityki i zarządzania miastem….

  1. dyzma bez PISu i biereckiego mógłby na kasie w biedronce siedzieć…. nie zapominajmy kto i w jaki sposób wypromował tego cwaniaka.

 3. od dawna po białej chodzi plotka że prezydent ma zamiar startować do PE – i nie zdziwiłbym sie jesli podziekowałby a nagle z kapelusza zostałby wyciągnięty inny jeszcze „lepszy kandydat” (taka zasłyszana plotka) …. jesli władze pis mają głowe na karku to powinny tak czy tak wystawić kogoś innego bo tutaj prezydent raczej reprezentował stagnacje – a inwestycje które były robione były albo odgórne jak m+ czy kolej albo naprawdę bo trzeba coś pokazac – i dzieją sie teraz odziwo w roku wyborczym – ronda , remont amfi , czy stadion ( i uczciwie trzeba powiedziec że to dopiero przetargi wygrane i nic nie ruszyło) …. wczesniej nic a nic co mogłoby dać drugą kadencje – a głosy kibiców po obiecanym stadione nie wystarczą. drogi w mieście leżą i płaczą , miejsca pracy jesli są to mamy dziki wschód pod względem płac …. a bezrobocie i tak duużo wyższe niż średnia, wszystko oparte na handlu galerie sie budują, markety powstają …. produkcja leży, lotnisko i możliwości militarno – transportowo – przerzutowe i produkcyjne wraz z nim leżą …. straż miejska która miała być likwidowana została i to nawet nabrała rozmachu w pilnowaniu pomników i placu wolności – zamiast zająć się chocby patrolami nocnymi po osiedlach czy parkach. to jest zaczepienie wszystkich tematów po troche.i to nie jest wcale tak że poprzedni prezydent był lepszy bo też był fatalny ale stagnacja to nie rozwój i poprawa a tutaj mamy do czynienia tylko i wyłącznie ze stagnacją …. i to wspieraną z pomorza

  1. a gdzie masz ową stagnację ??? strefa gospodarcza otwarta na lotnisku, rondo żołnierzy wyklętych otwarte, pomniczek postawiony, we wszystkich spólkach miasta powsadzani swoi ludzie plus żonka w zarządzie jelcza, klub bokserski w straży miejskiej prowadzi pseudokursy obrony dla kobiet, zastraszenie w strukturach UM i mobbing na porządku dziennym…. dziury w asfalcie na jana pawła połatane? to gdzie tutaj widzisz stagnację??? miaste wre i kipi aż w programie na swoim+ haha trzeba było tylko zapisać się do partii i odpowiednio wleźć bez wazelinki w struktury a nie marudzić

  1. Maks chcesz powiedzieć że Stefaniuk nie jest z układu ? Broniewicz przynajmniej przez kilkanaście lat prowadzi i utrzymuje swój biznes – a czym może pochwalić się Stefaniuk prócz bycia radnym ? Skąd doświadczenie ?

   1. Maks, a co to znaczy stary układ? Równie dobrze można napisać: a co lepszy alkoholik z błękitną kartą o czym huczy miasto?