Piszczac może być dumny

Piszczac może być dumny 16

Po awansie dziewcząt nastąpiła kolej na drużyny chłopców. Nic ich nie zatrzyma, trenerom i zawodnikom należą się gromkie brawa.

W finale Powiatu Bialskiego w Mini Piłce Ręcznej Chłopców zmierzyły się cztery drużyny, które okazały się najlepszymi w eliminacjach międzygminnych. Spotkanie odbyło się 21 marca o godzinie 10 na hali sportowej w Szkole Podstawowej w Piszczacu. Reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 1 z Międzyrzeca Podlaskiego zmierzeli się z Janowem Podlaskim zaś zawodnicy z Piszczaca rywalizowali w pierwszym meczu z Wisznicami.

Drużyny z Janowa Podlaskiego oraz Piszczaca po wygranej w pierwszych meczach zmierzyły się w rozgrywce o pierwsze miejsce. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem SP z Piszczaca z wynikiem 8:3. Mecz o trzecie miejsce wygrali szczypiorniści z Międzyrzeca Podlaskiego pokonując reprezentantów Wisznic wynikiem 11:3.

Drużyna chłopców z SP Piszczac w składzie: Jakub Tarasiuk, Marek Stubiński, Patryk Olichwiruk, Paweł Chryścienko, Kamil Lewczuk, Mateusz Antonowicz, Hubert Krzyżanowski, Krystian Sepczuk, Mateusz Stasiewski, Tomasz Pawlak, Kacper Krześniak, Cezary Kolasiński, Piotr Golczewski, pod opieką trenera Piotra Kurowskiego, otrzymała Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz szansę wygranej w eliminacjach rejonowych, które odbędą się 27 marca o godzinie 10 w SP nr 3 w Białej Podlaskiej przy ul. Sportowej 7.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *