Piszczac przygotowuje miejsce dla sprzedawców

Piszczac przygotowuje miejsce dla sprzedawców 16

Dobiega końca modernizacja targowiska gminnego w Piszczacu. Ponad hektarowy plac będzie spełniał wysokie wymogi dla handlujących jak i samych kupujących.

W ramach projektu wykonywana jest modernizacja targowiska umiejscowionego przy ulicy Cmentarnej w Piszczacu. Jego przebudowa polega przede wszystkim na utwardzeniu placu (o pow. liczącej ponad 1 ha), wyznaczeniu stoisk, wykonaniu ogrodzenia i zaplecza sanitarnego oraz zamontowanie oświetlenia. Dzięki modernizacji targowisko z pewnością nabierze nowego charakteru, a co najważniejsze znacznie usprawni się handel . W tej chwili nie ma tam odpowiednich warunków jeżeli chodzi o podłoże. Rewitalizacja poprawi jakość robionych zakupów i pomoże również samym kupcom.

Piszczac przygotowuje miejsce dla sprzedawców 17

Więcej w materiale wideo:

Piszczac przygotowuje miejsce dla sprzedawców 18 Piszczac przygotowuje miejsce dla sprzedawców 19 Piszczac przygotowuje miejsce dla sprzedawców 20 Piszczac przygotowuje miejsce dla sprzedawców 21

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Wójciuni a powiedz że nam a ileż to zadłużenia w gminie jest bo mówi się o dużym zadłużeniu gminnym. Krytyczne komentarze są usuwane na stronie FB wójta i gminy Piszczydło. I lud się skarży że wybrano osobę którego rozwój zatrzymał się na poziome jedenastolatka gdzie podczas rozmowy z panem wójtem ten skutecznie unika kontaktu wzrokowego z rozmówcami śledząc na bieżąco fejsika. Tak więc się radujmy dniem dzisiejszym a jutro jak tam bedzie wszak rządzący potrafią sobie radzić kosztem najbiedniejszych a co tam dopiero gminny dygnitarz. No zapomniałbym że pierwszy raz prace wykonuje firma z zewnątrz gminnej posiadłości..