Planujecie ślub lub wesele? Wielka Gala Ślubna w niedzielę

Planujecie ślub lub wesele? Wielka Gala Ślubna w niedzielę 16
materiał prasowy organizatora

Wielka Gala Ślubna organizowana jest po raz osiemnasty. Jak co roku będzie można znaleźć tam wszystko czego potrzebuje para przygotowująca się do ślubu i wesela. Nie obędzie się bez konkursów i pokazów mody ślubnej.

W niedzielę (18 listopada) w hali sportowej IV LO im. S. Staszica w Białej Podlaskiej przy ul. Akademickiej 8 odbędzie się XVIII Wielka Gala Ślubna zorganizowana przez portal ślubno-weselny www.slubwbialej.pl. W poprzedniej edycji z ofertą zaprezentowaną przez około 60 wystawców zapoznało się blisko tysiąc zwiedzających. Gala ślubna to wydarzenie skierowane do narzeczonych planujących ślub, a także wszystkich którzy chcieliby poznać trendy obowiązujące w nadchodzącym roku. To wydarzenie zrzeszające pod wspólnym dachem kilkudziesięciu wystawców oferujących przeróżne usługi ślubno-weselne, począwszy od sukni ślubnej aż po animacje weselne.

Dzięki różnorodnej ofercie zwiedzający mogą zaledwie w ciągu kilku godzin wybrać oprawę muzyczną wesela, dobrać idealnie pasującą suknię czy garnitur, skorzystać z porady wizażystek, zamówić zaproszenia oraz wybrać inne usługi niezbędne przy planowaniu tego dnia. – Targi to nie tylko prezentacja firm i produktów, ale przede wszystkim specjalna, atrakcyjna oferta przygotowana z myślą o zwiedzających dostępna tylko podczas gali ślubnej. To także szansa na udział w konkursach i wygranie wartościowych nagród ufundowanych przez wystawców, w tym nagrody głównej – oprawy wesela mówi Przemysław Trawicki z portalu Ślub w Białej, organizator targów.

– Udział w konkursie o oprawę wesela będą mogły wziąć udział pary, które wypełnią kupon konkursowy otrzymany w dniu gali i wrzucą do urny na stoisku organizatora. Mamy również nagrody za drugie miejsce a co wchodzi w skład każdej z nich, można podpatrzeć na portalu w zakładce nagrody i regulamin. Ponadto proponujemy szereg konkursów w których będą do wygrania nagrody pakietowe składające się z kilku zniżek od różnych wystawców. Dlatego w tym roku nie trzeba nic zbierać, wycinać, spinać, wystarczy przyjść – dodaje organizator.

Taka impreza daje zupełnie inne możliwości niż przeglądanie stron internetowych. Można na przykład skonfrontować katalogowe zdjęcie sukni ślubnej z rzeczywistością – zobaczyć jak leży ona na modelce, dotknąć materiału; spróbować tortu weselnego czy innych wypieków. Niewątpliwym plusem jest możliwość poznania i rozmowy z ludźmi, którym powierzycie organizację Waszego ślubu. Te wszystkie elementy są dla Was w jednym miejscu, co pozwala przede wszystkim na oszczędność czasu.

Dodatkowo, wszyscy odwiedzający targi otrzymają bezpłatnie przewodnik ślubny zawierający praktyczne wskazówki dotyczące organizacji wesela i ślubu oraz adresy firm, które mogą być pomocne w tak ważnym dniu.

Targi ślubne rozpoczną się 18 listopada o godzinie 11, a zakończą około 18 a całe wydarzenie poprowadzi wodzirej Maciek.

Główną atrakcją targów są pokazy kolekcji ślubnych Salonu Sukien ślubnych La Novia a także garniturów od firmy Master Męski, które przyciągają tłumy zainteresowanych nowinkami w świecie mody. Dodatkowo wśród atrakcji organizatorzy wymieniają koncert zespołu Mariall.

Więcej informacji na stronie organizatora.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *