Płonący dom zawalił się. Znaleziono zwęglone ciała

DSC_7971

Dzisiejszego wieczoru doszło do tragedii. Pożar zajął dom. Dwie osoby zginęły na miejscu. 

Pożar wybuchł dzisiaj (24 stycznia) w drewnianym domu krytym eternitem, położonym we wsi Łózki (gm. Drelów). Około godziny 19.30 strażacy wyruszyli na miejsce. Szybko okazało się, że dach i strop budynku zawalił się. Na miejscu pracowało siedem zastępów straży pożarnej oraz policja.

W objętym pożarem domu znajdowali się ludzie. Znaleziono dwa zwęglone ciała. Było to najprawdopodobniej małżeństwo – 66-letni mężczyzna i 60-letnia kobieta, właściciele posesji. – Czynności policji wykonywane były pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciała zabezpieczone zostały do dalszych badań w Zakładzie Medycyny Sądowej – wyjaśnia podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy bialskiej komendy. Mundurowi wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że w tym domu niejednokrotnie odbywały się libacje alkoholowe.

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Autorze, kultury trochę. Ludzie zginęli a ty piszesz ze w domu odbywały się libacje alkoholowe.
    Nic nie wiadomo, a libacje odbywają się w każdym domu.

    1. Jak to w każdym domu? Może u Ciebie w rodzinie, bo u mnie się nie odbywają. Trzeba tępić nadmierne spożywanie alkoholu!