Po raz kolejny najlepsi przedsiębiorcy zostaną wyróżnieni

Celem konkursu jest przede wszystkim promocja najlepszych firm, które mają swoją siedzibę na terenie działania Bialskopodlaskiej Izby Gospodarczej. Mowa o przedsiębiorstwach, których osiągnięcia mogą stanowić wzór do naśladowania.

Konkurs będzie organizowany już po raz szósty. Tradycyjnie, główną wygraną stanowi Nagroda Biznesowa BPIG. Przedsiębiorstwa z ośmiu powiatów będą rywalizować w czterech kategoriach.

Oprócz promocji firm konkurs ma również na celu wspieranie przedsiębiorstw działających zgodnie z prawem i normami rzetelnego postępowania w obrocie gospodarczym. Celem jest także kształtowanie pozytywnego wizerunku Południowego Podlasia jako dogodnego obszaru do prowadzenia działalności gospodarczej.

Kilka dni temu skończył się czas na przyjmowanie rekomendacji i oświadczeń. Teraz pozostaje oczekiwać do 10 czerwca na ocenę zgłoszonych firm oraz wyłonienie laureatów. Uroczysta gala i wręczenie nagród odbędzie się 30 czerwca.

Kategorie, w których rozegra się rywalizacja to „Udany start”, „Innowacyjna firma”, „Lider Przedsiębiorczości” oraz „Przedsiębiorca Roku”.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Biała24 – www.bp24.pl

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *