Po raz kolejny najlepsi przedsiębiorcy zostaną wyróżnieni

Po raz kolejny najlepsi przedsiębiorcy zostaną wyróżnieni 16

Celem konkursu jest przede wszystkim promocja najlepszych firm, które mają swoją siedzibę na terenie działania Bialskopodlaskiej Izby Gospodarczej. Mowa o przedsiębiorstwach, których osiągnięcia mogą stanowić wzór do naśladowania.

Konkurs będzie organizowany już po raz szósty. Tradycyjnie, główną wygraną stanowi Nagroda Biznesowa BPIG. Przedsiębiorstwa z ośmiu powiatów będą rywalizować w czterech kategoriach.

Oprócz promocji firm konkurs ma również na celu wspieranie przedsiębiorstw działających zgodnie z prawem i normami rzetelnego postępowania w obrocie gospodarczym. Celem jest także kształtowanie pozytywnego wizerunku Południowego Podlasia jako dogodnego obszaru do prowadzenia działalności gospodarczej.

Kilka dni temu skończył się czas na przyjmowanie rekomendacji i oświadczeń. Teraz pozostaje oczekiwać do 10 czerwca na ocenę zgłoszonych firm oraz wyłonienie laureatów. Uroczysta gala i wręczenie nagród odbędzie się 30 czerwca.

Kategorie, w których rozegra się rywalizacja to „Udany start”, „Innowacyjna firma”, „Lider Przedsiębiorczości” oraz „Przedsiębiorca Roku”.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Biała24 – www.bp24.pl

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *