Pobił innego kierowcę. Teraz stanie przed sądem

Pobił innego kierowcę. Teraz stanie przed sądem 16

Uszkodzenie ciała to nie jedyny czyn, jaki ma na koncie 29-letni Rosjanin. Mężczyzna odpowie również za posłużenie się cudzym dokumentem i podrobienie podpisu na mandacie.

W miniony czwartek około godziny 19.30 pewien mężczyzna powiadomił bialską komendę, że został zaatakowany przez innego kierowcę. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Sidorskiej i Kolejowej w Białej Podlaskiej.

– Z relacji zgłaszającego wynikało, że mężczyzna jadący oplem vectrą wymusił na nim pierwszeństwo przejazdu. Po tym doszło pomiędzy nimi do wymiany zdań. Wówczas kierowca opla, podbiegł do auta zgłaszającego i kilkukrotnie kopnął i uderzył go w twarz. Następnie odjechał z miejsca zdarzenia – wyjaśnia st. asp. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy bialskiej komendy. Pokrzywdzony postanowił jechać za oplem, by podać mundurowym aktualne miejsce, gdzie się znajdują.

Sprawca został zatrzymany na ulicy Lubelskiej. Rosjanin posłużył się prawem jazdy należącym do innej osoby, podpisał się też nie swoimi danymi. Będącym na miejscu mundurowym i strażnikom granicznym udało się ustalić prawdziwą tożsamość zatrzymanego. Dodatkowo okazało się, że 29-latek nie ma uprawnień do kierowania. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *