Pobili go na ulicy i zniszczono mienie

Pobili go na ulicy i zniszczono mienie 15

Pobito mieszkańca Łosic na jednej z głównych ulic miasta. Bito go po głowie.

Jeden ze sprawców, uderzył pokrzywdzonego pięścią w twarz, a następnie wspólnie z innymi nieustalonymi osobami bili pokrzywdzonego rękami po twarzy i głowie, a kiedy upadł na ziemię nadal okładali pięściami po twarzy i głowie, powodując obrażenia ciała pokrzywdzonego.

Ponadto w wyniku zdarzenia doszło do uszkodzenia mienia na szkodę pokrzywdzonego. Zdarzenie miało miejsce we Wszystkich Świętych na ul. Jana III Sobieskiego w Białej Podlaskiej.

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Powinni pozamykać tych nieudaczników życiowych. Połamali dla gościa czaszkę i zadowoleni z kolegami. Patologia jedna. MAM NADZIEJE ZE CZEKA ICH ARESZT I DUUUUUZA WYPŁATA NA RZECZ POKRZYWDZONEGO.

  2. Gość zaczepia wszystkich w McDonald jest pijany A później rospacz ze dostal jak pierwszy szukał problemu później dzwoni do kolegów bo dostał Ale okazuje się że nie jest taki mocny i decyduje się jednak iść na policję …. pić też trzeba umieć jak byłaś w kiblu zaczepial dziewczyny wiedziałaś o tym ??? To zobacz kamery czy taki dobry był jak Ciebie nie było Ale kto poleci na takiego pijaka grubego