Podczas wakacji z GOK nie będzie czasu na nudę

Podczas wakacji z GOK nie będzie czasu na nudę 15

Zabawy integracyjne, plastyczne, kulinarne i biwaki zapewnią dzieciom w wakacje mot atrakcji. Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim pod patronatem wójta gminy Międzyrzec Podlaski organizuje dla dzieci wyjątkowe wakacje.

W świetlicy w Żabcach zajęcia będą prowadzone od 12 do 20 lipca. Będą zajęcia plastyczne, warsztaty artystyczne, rajd rowerowy i kuchcikowo. W Pościszach zajęcia z GOK-iem rozpoczną się 9 lipca. Będzie mnóstwo zajęć plastycznych, kulinarnych i ruchowych, a zwieńczeniem będzie integracyjny biwak wszystkich świetlic, który odbędzie się w dniach 12-13 lipca.

W świetlicy w Przychodach będą między innymi zajęcia edukacyjne o wodzie i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu oraz zajęcia artystyczne ” łapacz snów”, a będą odbywały się w terminie od 9 do 13 lipca. W Halasach dzieci będą mogły uczestniczyć w zajęciach plastycznych i kulinarnych, a ponadto zostanie zorganizowany rajd rowerowy do Zespołu Ludowego z Zaścianek, zakończony ogniskiem. Zajęcia rozpoczną się 12, a zakończą 20 lipca.

Więcej informacji można uzyskać w Gminnym Ośrodku Kultury w Międzyrzecu Podlaskim, na stronie internetowej lub na fanpage na facebooku.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *