Podejrzenie Koronawirusa w mieście. Pacjent na oddziale zakaźnym

Podejrzenie Koronawirusa w mieście. Pacjent na oddziale zakaźnym 16

Jedna osoba trafiła na oddział zakaźny do bialskiego szpitala z podejrzeniem Koronawirusa. Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie jest to mężczyzna, który wrócił z obszaru zachorowań.

Dziś do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej trafił mężczyzna, który powrócił z obszaru zachorowań na wirusa SARS-CoV-2. Obecnie znajduje się na oddziale zakaźny w izolatce. Pacjent ma objawy wskazujące chorobę. W tej chwili lekarze czekają na wyniki badań, które mogą potwierdzić posiadanie wirusa.

Nieoficjalnie osoba ta zgłosiła się do lekarza rodzinnego jednej z bialskich przychodni.

Dyrekcja szpitala wprowadziła zakaz odwiedzin na oddział zakaźny. Placówka została wskazana jako szpital o podwyższonej gotowości.

Czekamy na odpowiedź potwierdzającą od przedstawicieli Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie.

Podejrzenie Koronawirusa w mieście. Pacjent na oddziale zakaźnym 17

Udostępnij!

Komentarze: 8

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Od stycznia powinien być wprowadzony zakaz odwiedzin na oddziałach że względu na zwiększoną zachorowalność na gryp.1osoba do pacjenta i tyle A nie tabuny gości wchodzą i wychodzą bo są przypomnieli o wojku,cioci czy dziadku i babci,a potem efekt tak i że idzie się do szpitala z 1 choroba A wychodzi z 3.

  2. Jeśli to prawda co piszecie w artykule.. że poszedł do przychodni z takimi objawami.. Będąc świadomy, że był wcześniej na obszarze, gdzie panuje wirus.. to kompletnie nie rozumiem tego człowieka i jego lekkomyślności. Śmiem tylko twierdzić, że dobro innych jest dla niego mało ważne. Tylko o sobie myślał. Oczywiście jeśli to prawda co piszecie.

    1. OCZYWIŚCIE, JESZCZE POWINNI UDOSTEPNIAĆ SWOJE ZDJĘCIA ABY LUDZIE, KTÓRZY KOJARZĄ CHORYCH, ŻE MOGLI Z NIMI PRZEBYWAC OSTATNIO TEZ SIE PRZEBADALI – w celach zapobiegawczych