Podejrzewali, że w paczce jest materiał biologiczny

78291572_3303716833003536_5233683843659071488_n

Jedenaście zastępów straży prowadzi działania na terenie zakładu drobiarskiego. Trwają też czynności wyjaśniające prowadzone przez policję.

Dzisiaj (5 grudnia) o godzinie 13.06 strażacy zostali powiadomieni o zdarzeniu do którego doszło w zakładzie położonym na terenie Międzyrzeca Podlaskiego. Podejrzewano, że przesyłka którą tam dostarczono może zawierać materiał biologiczny.

Pracownicy zakładu drobiarskiego zostali ewakuowani zgodnie z procedurami. Na miejsce zadysponowano 11 zastępów straży pożarnej, pogotowie i policję. Po rozpoznaniu białej substancji, ustalono, że może być to nadboran sodu.

Oficjalne informacje na temat tego zdarzenia pojawią się wkrótce. Akcja jeszcze się nie zakończyła.

Udostępnij!

Komentarze: 6

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Mówili w radiu ze zostali tylko odseparowani pracownicy biurowi do czasu sprawdzenia co to za środek, a reszta zakładu pracowała normalnie bez zakłóceń, więc nie ma co robić sensacji tu gdzie jej nie ma

  2. Radzę najpierw zasięgnąć porządnych informacji i wiadomości a później pisać artykuł. Ni jak to się ma do prawdy. Zaczynając od ewakuacji. Na teren zakładu nikt nie był wpuszczany jak i nikt nie mógł się z niego wydostać.