Podlasie podejmie Sołę Oświęcim

Podlasie podejmie Sołę Oświęcim 16
Klub z Białej Podlaskiej 4 dni po meczu z MKS Trzebinia zagra na swoim obiekcie z kolejnym rywalem.
MKS Podlasie jest coraz bliżej pierwszego zwycięstwa w rundzie rewanżowej. W ostatnim spotkaniu, które rozegrali w Trzebini, stracili dwa punkty w doliczonym czasie gry. Jak dotąd w wiosennych potyczkach bialczanie trzy raz remisowali oraz dwa razy schodzili z boiska pokonani. Ekipa MKS musi wrócić na właściwe tory, gdyż po raz ostatni w lidze zgarnęła komplet punktów na początku października.

Bialska ekipa cały czas znajduje się w strefie spadkowej. Od czasu porażki ze Spartakusem Daleszyce bialczanie okupują 16 miejsce w tabeli. Piłkarze MKS jak dotąd w 22 meczach uzbierali 19 punktów. Jeżeli chcą myśleć o pozostaniu w lidze, muszą zacząć zwyciężać. Najbliższą okazję ku temu będą mieli w środę 25 października, kiedy rywalem Podlasia będzie Soła Oświęcim.

Przyjezdni zajmują dziesiąte miejsce w tabeli, jednak notują bardzo słaby początek rundy rewanżowej. Oświęcimianie w meczach na wiosnę remisowali dwa razy, w pozostałych meczach zaś notowali bolesne porażki. W ostatnim starciu ulegli Podhalu Nowy Targ 0:2.

Mecz rozpocznie się 25 kwietnia o godz. 16 na obiekcie MKS Podlasie przy ulicy marszałka Piłsudskiego 38. Bilety do nabycia w kasie klubu.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *