Podlasie powalczy o kolejne punkty

Podlasie powalczy o kolejne punkty 15
fot. archiwum

Pomimo faktu, iż bialscy futboliści w środę, 16 maja grali mecz ligowy, już dziś czeka ich kolejna walka o trzecioligowy byt.

Majowy terminarz nie oszczędza piłkarzy MKS Podlasie. Choć ostatnie dwa mecze zagrali z drużynami z top 3 czyli Chełmianką i Motorem, dziś również nie będą mieli łatwo zgarnąć kompletu punktów. Wprawdzie Wólczanka Wólka Pełkińska nie jest tak uznanym zespołem jak ekipy z Chełma i Lublina, to potrafi być groźna dla najlepszych. Goście spotkania, które zostanie rozegrane dziś o godzinie 17 w rundzie jesiennej byli rewelacją trzecioligowych rozgrywek i długo walczyli jak równy z równym z faworytami do awansu.

W rundzie rewanżowej piłkarze z Wólki Pełkińskiej prezentują się znacznie gorzej przeplatając zwycięstwa z niespodziewanymi porażkami. Goście zajmują 5 miejsce w lidze z 49 punktami po 28 meczach. W ostatnim ligowym starciu ulegli u siebie Podhalu Nowy Targ 0:1

Piłkarze Podlasia w 27 meczach uzbierali 25 punktów i plasują się na 14 miejscu w lidze. Tylko punkt dzieli ich od strefy spadkowej. W ostatnim starciu bialczanie mimo ambitnej walki przegrali z Motorem Lublin.

Mecz rozpocznie się w sobotę, 19 maja, o godzinie 17 na stadionie Podlasia, przy ulicy Artyleryjskiej 9. Bilety do nabycia w kasie klubu.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *