Podlasie zmierzy się z Unią

Podlasie zmierzy się z Unią 15
Piłkarze MKS Podlasie póki co nie mogą spokojnie myśleć o zbliżających się świętach wielkanocnych. W Wielką Sobotę podejmą sąsiadującą w tabeli drużynę z Tarnowa.
Sympatycy bialskiej drużyny czekają bardzo długo na to, jak zaprezentują się ich ulubieńcy w meczu ligowym. Pomimo, iż zbliżające się spotkanie planowo powinno być czwartym w rundzie wiosennej, to jak dotąd zawodnikom MKS nie dane było zmierzyć się o punkty.

Mecze kolejno z Resovią, Motorem i Karpatami z powodu złego stanu boiska nie doszły do skutku. Podopieczni Miłosza Storto z różnym skutkiem rywalizowali w sparingach, a w  jedynym wiosennym meczu o stawkę pokonali 28 marca Lutnię Piszczac 3 do 1. Unia w sobotę 24marca przegrała w lidze z Podhalem Nowy Targ. Piłkarze MKS spróbują zrewanżować się swoim oponentom za porażkę 2:3 z czwartej kolejki tego sezonu.

Najbliższe spotkanie ma kluczowe znaczenie dla rywalizujących ekip. Kibice w Białej Podlaskiej będą świadkami tzw. „meczu o 6 punktów”, gdyż obydwie drużyny mają taką samą zdobycz punktową, a przegrany sobotniej rywalizacji przy niekorzystnym wyniku pozostałych gier może znaleźć się w strefie spadkowej.

Mecz odbędzie się w ramach 21 kolejki spotkań 3 ligi grupy IV. Początek 31 marca o 14.00 na obiekcie MKS Podlasie przy ulicy marszałka Piłsudskiego 38. Bilety do nabycia w kasie klubu.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *