Podróżował z butelką alkoholu. Jazdę zakończył w rowie

Podróżował z butelką alkoholu. Jazdę zakończył w rowie 15
fot. KMP Biała Podlaska

Wielką lekkomyślnością wykazał się 40-letni mężczyzna kierujący osobówką. Spowodował wypadek na krajowej dwójce. Był kompletnie pijany.

Wczoraj (9 września) około godziny 14.30 doszło do wypadku na krajowej dwójce w miejscowości Wólka Dobryńska. Ze zgłoszenia, które otrzymali policjanci wynikało, że samochód osobowy zjechał na pobocze i wpadł do rowu.

Po przybyciu służb na miejsce ustalono, że 40-letni mieszkaniec gminy Terespol, chcąc skręcić w drogę leśną, zjechał do przydrożnego rowu, gdzie auto dachowało. – W wyniku zdarzenia mężczyzna nie doznał poważnych obrażeń ciała, natomiast policjanci wyczuli od niego wyraźnie woń spożytego alkoholu. Urządzenie wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna miał też ze sobą butelkę z alkoholem – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej komendy policji.

W trakcie prowadzonych czynności ustalono także, że mężczyzna posiada aktywny zakaz kierowania pojazdami. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij!

Komentarze: 9

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

    1. „Ostatniego dnia sierpnia na ulicy Królowej Jadwigi w Białej Podlaskiej policjanci zatrzymali do kontroli kierującego Oplem. Okazało się, że 30-letni bialczanin prowadzi auto pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało 2,3 promila.”
      Wielkie mieszczuchy też się bawią. Tego nie widzisz? Czepiasz się wybiórczo.

  1. A to niby czemu? Nie wtykać nosa w nieswoje sprawy, dopóki podobny cymbał nie zabije twojej matki, żony, dziecka.. Wtedy dopiero podniesiesz lament, że nikt nie zareagował? Podobnie jak z przemocą domową, sąsiedzi nie widzieli, nie słyszeli ..

  2. Myśle że u nas kary za niskie som. Takiego to u ruskich by na daleki wschód by wywieźli by nie pojechał dalej w szkode by sie bał