Podsumowali cały rok sportowych zmagań

106 (Copy)

W miniony czwartek w hali bialskiego „Staszica” odbyło się podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół Miasta Biała Podlaska za rok 2017/2018. Już wiadomo, kto okazał się najlepszy.

Wyniki

Igrzyska Dzieci
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej,
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9 w Białej Podlaskiej,
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Białej Podlaskiej,
IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5 w Białej Podlaskiej,
V miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6 w Białej Podlaskiej,
VI miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4 w Białej Podlaskiej,
VII miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej,
VIII miejsce – Społeczna Szkoła Podstawowa w Białej Podlaskiej.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
I miejsce – Publiczne Gimnazjum nr 6 w Białej Podlaskiej,
II miejsce – Publiczne Gimnazjum nr 3 w Białej Podlaskiej,
III miejsce – Publiczne Gimnazjum nr 4 w Białej Podlaskiej,
IV miejsce – Publiczne Gimnazjum nr 5 w Białej Podlaskiej,
V miejsce – Publiczne Gimnazjum nr 2 w Białej Podlaskiej,
VI miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej,
VII miejsce – Gimnazjum Katolickie w Białej Podlaskiej,
VIII miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5 w Białej Podlaskiej,
IX miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4 w Białej Podlaskiej,
X miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Białej Podlaskiej,
XI miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6 w Białej Podlaskiej,

Licealiada
I miejsce – IV Liceum Ogólnokształcące w Białej Podlaskiej,
II miejsce –  I Liceum Ogólnokształcące w Białej Podlaskiej,
III miejsce – II Liceum Ogólnokształcące w Białej Podlaskiej,
IV miejsce – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej,
V miejsce – Szkoły ZDZ w Białej Podlaskiej,
VI miejsce – Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Białej Podlaskiej,
VII miejsce – Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Białej Podlaskiej,
VIII miejsce – Branżowa Szkoła Rzemieślnicza w Białej Podlaskiej,
IX miejsce – Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Białej Podlaskiej.

Za pierwsze miejsce w finałach wojewódzkich wyróżnienia w postaci listów gratulacyjnych od prezydenta miasta otrzymali nauczyciele.

W kategorii Igrzysk Dzieci wręczono je Małgorzacie Denisiuk z SP nr 9, Grzegorzowi Gajewskiemu z SP nr 6, Kindze Dylawerskiej-Wójtowicz z SP nr 2 i Joannie Białej-Sobieraj z SP nr 6.

W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej listy otrzymali Maciej Sobieraj z PG nr 5, Emilia Białecka z PG nr 3, Izabela Łukaszuk z PG nr 6, Rafał Frończuk z PG nr 6, Jarosław Denisiuk z PG nr 5 i Monika Michalczuk z PG nr 6.

W Licealiadzie wyróżnienia przyznano nauczycielom: Annie Myć z IV LO, Annie Sosnowskiej z  ALO, Andrzejowi Chwedorukowi z IV LO, Jackowi Szycowi z ZSZ nr 2, Anecie Pszczole-Dołęzkiej z IV LO, Marioli Kurzyńskiej z ZSZ nr 1, Katarzynie Kuszneruk z I LO, Annie Chudzik z I LO i Markowi Romaniukowi z II LO.

Podziękowania otrzymał również prezydent Michał Litwiniuk za aktywny udział w systemie współzawodnictwa sportowego oraz za wspieranie programu upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży na terenie miasta.

Wydarzenie uświetniła część artystyczna, podczas której nie zabrakło również elementów sportowych.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *