Pokazali jak żyć i nie zwariować (GALERIA)

Pokazali jak żyć i nie zwariować (GALERIA) 15

Spektakl przedstawiał historię czterech studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

„Andropauza 3” to kontynuacja znanych i lubianych przedstawień takich jak „„Andropauza – męska rzecz, czyli zdecydowana odpowiedz na Klimakterium” oraz „Andropauza 2 – męska rzecz być z kobietą”. Przedstawienie można było obejrzeć sobotniego popołudnia w sali widowiskowej przy ulicy Brzeskiej 41 w Białej Podlaskiej.

Emeryci Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Niewyżyty zostali brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę. Musieli podjąć ryzykowną decyzje walki z reżimem szkoły.

Panowie założyli teatr. Pragnęli naprawić rzeczywistość panującą w szkole i postanawili wystawić mickiewiczowskie „Dziady”. Chwile wcześniej, Niewyżyty jako reżyser teatralny zostaje przez Ministerstwo Kultury pozbawiony prawa do wykonywania zawodu. Wszystko przez wymyślenie przez niego potwornej inscenizacji, której nie sposób było zaakceptować.

Aktorzy zmuszeni byli znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Postanowili udać się do Stevena Spielberga by osobiście zaproponować mu kontrakt. Emerytowani studenci wyruszyli w rejs jachtem pożyczonym od samego barona Munchausena.

Widzowie mieli okazję przekonać się, że podróż ta była pełna przygód, niebezpieczeństw i absurdów.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *