Pokazali walkę dobra ze złem na deskach gminnego domu kultury

Pokazali walkę dobra ze złem na deskach gminnego domu kultury 16

Publiczność miała okazję zobaczyć pracowników GOK wcielających się w główne role. Przedstawienie spotkało się z uznaniem widzów, o czym świadczą owacje na stojąco.

W niedzielny wieczór (18 lutego) na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Białej Podlaskiej odbył się spektakl realizowany na podstawie książki autorstwa C.S. Lewisa, pt. „Listy Starego diabła do młodego”.

Pokazali walkę dobra ze złem na deskach gminnego domu kultury 17

Publiczność mogła zobaczyć scenki rodzajowe dopełnione klasyczną muzyka musicalową. Kierownictwo muzyczne objęła Elżbieta Gruszkowska, która jest pracownikiem miejscowego GOK oraz jednocześnie miała okazję wystąpić na scenie. Grę świateł prowadził Marek Pruniewicz, wcielający się również w rolę Anioła i Krętacza.

Pokazali walkę dobra ze złem na deskach gminnego domu kultury 18

Inni aktorzy, który brali udział w musicalu to: Małgorzata Gil, Kinga Osik, Barbara Dejczman, Wiktor Dejczman, Wiktoria Gruszkowska,  Judyta Osik, Małgosia  Pruniewicz,  Halina Chyz. Przedstawienie zakończyło się owacjami na stojąco zebranej publiczności.

Pokazali walkę dobra ze złem na deskach gminnego domu kultury 19 Pokazali walkę dobra ze złem na deskach gminnego domu kultury 20

Pokazali walkę dobra ze złem na deskach gminnego domu kultury 21

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *