Pokazywali strzeleckie umiejętności w swoje święto

3

Policjanci mieli swoje święto, które postanowili spędzić na strzelnicy. W ten dzień zmierzyli się w zawodach i konkurowali w celności swoich strzałów, aby zająć jak najwyższe lokaty zarówno w grupie, jak i indywidualnie.

Wczoraj (24 lipca) na terenie strzelnicy Fundacji „Guardian” znajdującej się na terenie byłego lotniska w Białej Podlaskiej odbyły się Mundurowe Zawody Strzeleckie z okazji „Święta Policji”. Uczestnicy walczyli w konkurencjach: indywidualnej oraz grupowej. Drużyna bialskiej komendy zajęła drugą lokatę, natomiast w punktacji indywidualnej trzecie miejsce zajął sierż. szt. Kamil Markowski Sidoruk, funkcjonariusz Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego bialskiej komendy.

Tegoroczne zawody zorganizowane zostały przez Koło Emerytów i Rencistów Policji w Białej Podlaskiej i bialski Klub Strzelecki „Guardian”. W zawodach uczestniczyła Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej oraz  emeryci służb mundurowych bialskiego regionu, a także drużyna reprezentująca Klub Strzelecki „Guardian”. Turniej był nie tylko okazją do spotkania w koleżeńskiej i sportowej atmosferze, lecz także do zaprezentowania swoich umiejętności strzeleckich. 

Po zaciętej walce, I miejsce i Puchar Komendanta Miejskiego Policji wywalczyła drużyna reprezentująca Związek Żołnierzy Wojska Polskiego im. Lotników Podlasia, drugie miejsce zajęła drużyna Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, trzecią lokatę zajęło Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych. Nad właściwym przebiegiem imprezy czuwali instruktorzy strzelectwa.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *