Pokonaj ekstremalną trasę z Tatarami

Pokonaj ekstremalną trasę z Tatarami 16

To bieg dla miłośników ekstremalnych wrażeń. Organizatorzy przygotowali 20 różnych przeszkód, które napotkają na swojej trasie uczestnicy.

W sobotę (25 lipca) w Studziance odbędzie się ekstremalny bieg wliczający się w cykl biegów w ramach Tarskiego Cross Grand Prix Studzianka 2020. Uczestnicy wystartują o godzinie 16.

Trasa biegu wiedzie po lasach, gdzie zawodnicy będą musieli pokonać 20 różnych przeszkód. – Będą to specjalne przygotowane utrudnienia dla biegających, między innymi zawodnicy mają za zadanie pokonać sieć pajęczą, dół z wodą, przeszkody z opon, czy tajemniczy rów – wyjaśnia organizator.

Na końcu biegu sklasyfikowanych zostanie pięć najlepszych kobiet oraz pięciu mężczyzn w różnych kategoriach wiekowych oraz drużynowych. Otrzymają oni nagrody. Zapisy i regulamin na stronie internetowej Studzianki oraz Time2Go do 23 lipca.

Ponadto, do cyklu zaliczają się również inne biegi i marsze nordic walking, które odbędą się w Studziance. Pierwszego dnia sierpnia będzie można wziąć udział w Tatarskim Biegu Nocnym na dystansie 5 km, 19 września odbędzie się Cross Półmaraton i Piętnastka, 4 października wystartuje Półmaraton i Dycha, a 14 listopada Tatarski Maraton.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *