Polał BMW rozpuszczalnikiem lakieru

Polał BMW rozpuszczalnikiem lakieru 16

Do chwili obecnej nie ustalony sprawca oblał substancją służącą do usuwania lakieru karoserię samochodu osobowego marki BMW.

W związku z tym straty oszacowano na 40000 złotych. Zdarzenie miało miejsce w środę (11 września) przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej.

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. mam chwilowo nieprzyjemność mieszkać przy terebelskiej.. pewnie komuś się nie spodobało, że zaparkował za blisko trawnika albo nie pod swoim blokiem i taka zemsta.. masakra, widzę na codzień co się tam dzieje, te jebnięte baby drące mordy z okien, że na policje będą dzwonić bo nie podoba im się jak ktoś zaparkował… wielkość parkingów pod niektórymi blokami jest żenująca, czasami po ptrostu trzeba wciskać się gdzie tylko się da… ale te strażniczki moralności nie kumają tego i czepiają się.. męskich strażników też nie brak, tylko czyhają żeby się czepić do kogoś, bo parkuje akurat tutaj.. leczyć to za mało…

  2. Jasne, chyba straty szacował taki co wciska ludziom… bo uważa że jest najmądrzejszy. A to bmwe to chyba 24 karatowym złotem było pokryte, kiedy malowanie całej gabloty to 4 klocki, no chyba że temu co to pisał o jedno zero wiecej weszło:)

  3. Przyszły czasy że człowiek człowiekowi wilkiem niestety a jakby było o wiele łatwiej gdyby na pewne sytuację porostu przymykać oko i się dogadywać… Jest dużo samochodów a mało miejsc parkingowych wszędzie to widać nie tylko na Terebelskiej ale na innych osiedlach też po co sobie nawzajem robić takie przykre rzeczy każdemu zdarzy się źle zaparkować albo poprostu nie ma jak więc parkuję w miarę możliwości bądźmy bardziej tolerancyjni a po za tym mamy po dwa a nawet trzy samochody w rodzinie więc o czymś to świadczy