Polityk z Warszawy na czele listy w wyborach do Sejmu

Polityk z Warszawy na czele listy w wyborach do Sejmu 16

Prawo i Sprawiedliwość ustami jej prezesa Jarosława Kaczyńskiego przedstawiło liderów list we wszystkich okręgach wyborczych. Na czele w naszym regionie będzie stał Jacek Sasin, obecnie wicepremier rządu.

Okręg nr 7 to obszar regionów Biała Podlaska-Chełm-Zamość. Lider PiS przedstawił nr 1 listy w tym okręgu. Został nim Jacek Sasin. Pochodzący z Mazowsza poseł wielu kadencji będzie kandydatem tej partii na naszym terenie.

Według Wikipedii Jacek Robert Sasin ur. 6 listopada 1969 w Warszawie– polski polityk i urzędnik samorządowy, w 2007 wojewoda mazowiecki, w latach 2009–2010 zastępca szefa Kancelarii Prezydenta RP, od 2018 przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów, w latach 2018–2019 sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, od 2019 wiceprezes Rady Ministrów, poseł na Sejm VII i VIII kadencji.

Udostępnij!

Komentarze: 22

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. Prawdziwy tytan intelektu. To już w pisie nie ma polityków z lubelskiego? Po co tu kolejny (po Biereckim) spadochroniarz? No chyba, że obieca przyłączenie Białej do metropolii warszawskiej.

 2. No i ciekawe czy ciemnogród zagłosuje na kogoś co sobie nawet nie przypominam , żeby on był w Białej. Przerwijmy te zawlaszczanie Państwa przez PiS

 3. Hahahahahahahahahahahahahahahahahahshaha ale jaja, hahahahahahaha nasz „fudz” Stefaniuk nie dostał pierwszego. Spadochroniarz do sejmu z Warszawy, a do.senatu spadochroniarz z pomorza. Ale szanują PiSiory wyborców… hahahahaha jak tam bialskie PiS, dup.a boli?

 4. PO nawet nie wie czy wystartuje z częściami od roweru, pseudorlinikami czy może z Nowoczesną o poparciu 1%

 5. Mam nadzieję że wyborcy tym razem zmądrzeją i nie będą głosować na spadochroniarza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. Ciekawe kto będzie kontrkandydatem…..może ktoś ciekawy z koncepcją dla regionu i choć pochodzący z tych stron….to zawsze wartość dodana….nikt kto nie zna realiów obszarów Polski Wsch….nie powinien szukać tu szczęścia politycznego….

 7. PiS jest tak bardzo pewny tego, że ciemny lud południowego Podlasia i tak zagłosuje na partię Jarosława, że wpycha spadochroniarza. Ludzie, ocknijcie się i nie głosujcie na nich!!!

 8. kandydat nie musi być z PO a może być interesujący , rozumieć potrzeby regionu i działać na jego rzecz….i nie mam życzenia używania słowa leming…widać jak ubogi jesteś intelektualnie, skoro obrażasz nie znając…..

 9. do andy- co to za bredzenie” bogaty intelektualnie”? Mark Twain w jednej ze swych powiesci napisał o pewnym pastorze ,ze wygłosił kazanie które zapewniło mu sławe na cały stan, a wiesz dlaczego ?bo nikt tego nie zrozumiał

 10. Po co wogóle wybory? Przecież i tak poprzemy tego, którego wskaże jarek. Może od razu niech zatwierdzi kogo chce, a za pieniądze na kampanie wyborcze postawi nam np. stadion aby prawdziwi patrioci mieli gdzie spotykać się z innymi prawdziwymi patriotami.

 11. Pytanie powinno brzmieć, gdzie są działacze PIS z naszego miasta i czemu nic na to nie powiedzą, czyżby chcieli stracić ciepłe stołki, na rzecz tego typa?

 12. Szczególnie zapraszamy do wyborów mieszkańców gminy Janów Podlaski, w której rządy dojnej zmiany spowodowały zadłużenie stadniny. Według raportu NIK JP, Michałów i Białka były kilka lat temu jedną z rentownych, a obecnie kilka milionów długu. Brawo oni.