Ponad 80 porcji narkotyku znalezione u 18-latka

Ponad 80 porcji narkotyku znalezione u 18-latka 16

18-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej wpadł podczas kontroli drogowej. Policjanci znaleźli przy nim oraz we wnętrzu pojazdu mefedron oraz zawiniątka z marihuanę. 

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 2 w nocy na ul. Kolonia Francuska w Białej Podlaskiej. – Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego bialskiej komendy zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Audi. Za kierownicą pojazdu siedział 18-letni mieszkaniec miasta. Razem z nim w samochodzie przebywał pasażer. Kiedy tylko mundurowi podeszli do pojazdu wyczuli woń marihuany – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

W trakcie prowadzonych czynności przy 18-latku znaleziono woreczek z zawartością białego proszku, natomiast we wnętrzu pojazdu zawiniątka z suszem roślinnym. – Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to mefedron oraz marihuana. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia niemal 80 porcji dealerskich narkotyków. W rozmowie nastolatek oświadczył, że środki posiadał na własny użytek. Narkotyki zostały zabezpieczone natomiast mężczyźni zatrzymani zostali do wyjaśnienia – dodaje oficer prasowy.

W weekend 18-latek usłyszał zarzuty. Odpowiadał będzie za posiadanie środków odurzających. Za popełniony czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Ponad 80 porcji narkotyku znalezione u 18-latka 17

Udostępnij!

Komentarze: 4

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. No tak wiadomo ale wódy to mógłby mieć i 1000 litrów i fajek 100 kartonów i nikt by mu nic nie zarzucał.

  2. I co sprzedał go wasz informator, który rok temu przewoził 2kg marychy o którym rozpisywaly się gazety i głośno było w mediach, a który został uniewinniony bo ma układy????ha ha tak właśnie działa nasz Sąd Policja i Prokuratura.Dziki Wschód

  3. No i co wsypał go wasz informator, który rok temu przewoził 2kg marychy i o którym rozpisywały się gazety i media a który został uniewinniony??Tak właśnie działa bialska policja, sąd i prokuratura. Brawo dziki Wschód.