Poniesie konsekwencje nie tylko za awanturę

Poniesie konsekwencje nie tylko za awanturę 15
Mężczyzna wynajmował pokój w hotelu zlokalizowanym na terenie zaleskiej gminy. 23-latek wszczął awanturę z obsługą obiektu. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce nie mogli uspokoić agresywnego, pijanego gościa.
Do kłótni pomiędzy mężczyzną wynajmującym pokój a obsługą hotelową doszło w niedzielę na terenie gminy Zalesie. Chwilę po północy pracownicy obiektu zawiadomili mundurowych, że jeden z gości wszczyna awanturę. 23-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej nie uspokoiła wizyta policjantów. Nietrzeźwy mężczyzna nadal był agresywny.

– W trakcie interwencji funkcjonariusze zauważyli, że mężczyzna coś chowa pod bluzą. Okazało się, że jest to reklamówka, w której znajduje się ponad 50 gramów porcjowanej, zawiniętej w foliowe woreczki, marihuany – informuje kom. Wojciech Lesiuk z bialskiej komendy.

23-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. Z hotelu trafił prosto do policyjnego aresztu. Gdy tylko mężczyzna wytrzeźwiał, przedstawiono mu zarzuty posiadania znacznej ilości marihuany. Według prawa, grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 23-latek odpowie też za awanturę w hotelu.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *