Popularna wokalistka zaśpiewa podczas urodzin „Rywala”

Popularna wokalistka zaśpiewa podczas urodzin „Rywala” 16
Oprócz ogromnego tortu, piniaty i licznych zabaw dla dzieci, centrum handlowe zaplanowało coś jeszcze. Urodziny „Rywala” swoim śpiewem uświetni Sylwia Grzeszczak.
Centrum Handlowe „Rywal” ma już dokładnie 10 lat. Z tej okazji zaplanowano urodzinową imprezę, która odbędzie się 14 kwietnia o godzinie 10.

Przewidziano wielki tort oraz urodzinową piniatę. Moc atrakcji czeka szczególnie dzieci – liczne strefy zabaw: szczudlarze, klauni, malowanie buziek, gry i animacje z chusta to tylko niektóre z nich. Odbędą się również warsztaty, występy taneczne i wokalne, a także konkursy z wartościowymi nagrodami. Nie zabraknie także waty cukrowej, popcornu oraz słodyczy. W programie znalazł się też symulator lotu.

O godzinie 18 na parkingu przy ulicy Narutowicza rozpoczną się kolejne występy. Na początku zaśpiewają uczestnicy The Voice Kids – Zuzia Janik, Bartek Peszuk oraz Eryk Waszczuk.Następnie na scenie pojawi się bialski wokalistka Adrian Litewka wraz ze swoim nowym utworem. Gwiazdą wieczoru będzie Sylwia Grzeszczak. Zwieńczeniem imprezy będzie spektakl laserowy.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *