Posiadał narkotyki i prowadził pod ich wpływem

Posiadał narkotyki i prowadził pod ich wpływem 16

Policjanci zatrzymali 26-latka do kontroli drogowej. Okazało się, że wsiadł za kółko będąc pod wpływem środków odurzających. W miejscu zamieszkania mężczyzny znaleziono 500 porcji dilerskich marihuany.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (24 lutego) w godzinach nocnych przy ul.Sidorskiej w Białej Podlaskiej. Policjanci z bialskiej drogówki zatrzymali do kontroli pojazd, który wzbudzał ich podejrzenia. 26-letni mieszkaniec miasta został poddany badaniu kontrolnemu przez mundurowych, które wykazało obecność narkotyków w jego organizmie.

Prowadząc dalsze śledztwo funkcjonariusze ujawnili na terenie posesji zamieszkiwanej przez mężczyznę, box oraz aparaturę do hodowli roślin, a także susz roślinny. Z takiej ilości można było sporządzić około 500 porcji narkotyku.

Wobec 26-latka został zastosowany tymczasowy areszt na wniosek Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej oraz Policji i Prokuratury. Odpowie za posiadanie nielegalnych używek oraz prowadzenie pod ich wpływem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Droga redakcjo, proszę o podanie wagi. Już się gubię raz 2 kg a raz 500 działek dilerskich. Chciałbym dowiedzieć się ile to jest działka dilerska według Was.
    Proszę o odpowiedz a nie o usuwanie moich komentarzy.

    1. Porcja dilerska …. to oni częstują ? Ja myślałem, że po gramach sprzedają :/ ktoś się amerykańskich filmów naooglądał :]