Poświęcenie kaplicy w Rakowiskach

DSC_1038

Udostępnij!

Komentarze: 9

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Gdzie są kobiety tych mężczyzn.
    To jest ta rodzina czy już związki jednopłciowe. Na ustach rodzina a w realu , gdzie nie spojrzysz chłopy osobno …. baby osobno

  2. to jest jakaś kpina! kaplica pw. O. Pio i nowa „Msza” – o. Pio nigdy nie odprawił nowej mszy – tzw. Novus Ordo Missae (NOM), poprosił Watykan o możliwość dyspensy od wprowadzanej wtedy przez „papieża” Pawła VI nowej liturgii, i został przy katolickiej Mszy Świętej – Mszy wszechczasów, trydenckiej po łacinie; a tu w Rakowiskach odprawia się Nową mszę w posoborowej kaplicy pod wezwaniem O. Pio, który odrzucał „Mszę” i sobór watykanski II.

    1. Wzystko robi się dla picu i bez namysłu .Zbyt mocno dba się o wygląd zewnętrzny , o sprawy mniej istotne. A Jezus przecież nauczał: Nie troszczcie się zbytnio o swoje życie, o to, co macie jeść i pić. Księża zajmują się zbyt wiele „materią” a nie „duchem” . Wszyscy mamy piękne i madre słowa na ustach, mundury , sztandary, , garnitury , krawaty- i to też ważne ale w sercach pustka. Złe przykłady idą z góry a powinno być inaczej. Ludzie tracą zaufanie do kapłanów. Zostaje tylko Bóg.