Poszukiwany listem gończym złapany z narkotykami

Poszukiwany listem gończym złapany z narkotykami 16

39-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.  Mężczyzna poszukiwany był listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności. Policjanci ustalili, gdzie przebywa, dodatkowo ujawnili tam amfetaminę oraz mefedron,.

– W minioną sobotę bialscy policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego weszli do jednego z mieszkań na terenie Białej Podlaskiej. Z informacji policjantów wynikało, że może tam przebywać 39-latek poszukiwany listem gończym. Na miejscu posiadane przez nich informacje potwierdziły się – podkreśla podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.  Dodaje, że dodatkowo w trakcie wykonywanych czynności policjanci znaleźli woreczki strunowe, a w nich m.in. biały proszek oraz kryształki. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina, mefedron oraz tabletka extazy. Z zabezpieczonej ilości można byłoby sporządzić ponad 140 porcji dealerskich tych narkotyków.

Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące za popełnione wcześniej przestępstwo. Odpowiadał będzie też za posiadanie środków odurzających.

W mieszkaniu przebywał też 18-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, przy którym policjanci również ujawnili woreczek strunowy z zielonym suszem. Po przeprowadzeniu badania potwierdzili, że jest to marihuana. 18-latek także usłyszał już zarzuty.

O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd. Za to przestępstwo według ustawy grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij!

Komentarze: 6

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *