Potworny maraton z Godzillą i King Kongiem w roli głównej

Potworny maraton z Godzillą i King Kongiem w roli głównej 16

Już w piątek będzie można wybrać się na liczący ponad sześć godzin seans. W ciągu jednej nocy widzowie zobaczą największe legendarne potwory takie jak Godzilla czy King Kong.

Maraton rozpocznie się w piątek (14 czerwca) o godzinie 21. Cena biletu to 30 zł. Podczas seansu każdy widz będzie miał zagwarantowaną darmową dolewkę napoju.

Jeden z filmów, który pojawi się na ekranie to „Godzilla”. Opowiada on poruszającą historię o ludzkiej odwadze i pojednaniu w obliczu nieprzezwyciężonych sił natury. Godzilla powraca, by przywrócić światu równowagę, gdy ludzie są całkowicie bezbronni.

Kolejna projekcja to „Kong: Wyspa Czaszki”. Jest to początek legendy o King Kongu. To historia zespołu badaczy, którzy zapuszczają się w głąb niezbadanej wyspy położonej na Pacyfiku – tak samo pięknej, jak zdradliwej – nie wiedząc, że wchodzą na teren należący do mitycznego King Konga.

Na uczestników maratonu czeka też premiera „Godzilla: Król potworów”. Jest to odsłona filmowego MonsterVerse, historia o bohaterskich czynach członków kryptozoologicznej agencji Monarch, którzy muszą zmierzyć się z całą zgrają gigantycznych potworów. Wśród nich jest również Godzilla, który staje do walki z Mothrą, Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem — trzygłowym Królem Ghidorahem. Gdy supergatunki z pradawnych czasów powstają, zaczyna się walka o dominację. O ich istnieniu dawno już zapomniano, a to stawia na szali przetrwanie ludzkości.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *