Walczyli o wyjazd na wojewódzkie zawody sportowo-pożarnicze

DSC_2225

Strażacy nie tylko do pożaru. Zmierzyli się w zawodach powiatowych na łomaskim boisku. Można było oglądać zmagania drużyn męskich jak i żeńskich.

Zawody sportowo- pożarnicze na szczeblu powiatu bialskiego odbyły się wczoraj ( 17 czerwca) w Łomazach.Do rywalizacji przystąpiło 18 drużyn męskich i osiem kobiecych. Tradycyjnie strażacy startowali w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej i zadaniu bojowym. Liczyła się zwinność, precyzja i zgranie zespołu.

W drużynach kobiecych bezkonkurencyjna okazała się drużyna OSP Krzewica z łącznym wynikiem 116,59 punktów, a miejsce drugie zajęła jednostka OSP Horodyszcze, trzecie drużyna z Tucznej. Na dalszych miejscach uplasowały się kolejno drużyny z Korzanówki, Dołhy, Chotyłowa, Janowa Podlaskiego i Jelnicy.

W kategorii drużyn męskich zwyciężyła drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej w Kodniu z wynikiem 105, 50 punktów. Drugie miejsce przypadło w udziale druhom z Kwasówki, a trzecie strażakom z Tucznej. Zwycięskim drużynom nagrody wręczyli Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej Artur Tomczuk oraz sekretarz gminy Łomazy Marianna Łojewska.

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *