Pożar na targowisku miejskim. Spłonęło stoisko

35805487_1920865764598784_6199879695157166080_n
fot. ŁK i nadesłane (Czytelnik Jan)

Na miejscu pracują cztery zastępy straży pożarnej. Mieszkańcy pobliskiego osiedla aktualnie mogą borykać się z brakiem prądu.

Dzisiaj (21 czerwca) przed godziną 18.30 strażacy otrzymali sygnał, że pali się na miejskim targowisku. Początkowo mieli oni problem ze dotarciem do źródła pożaru, ze względu na znajdującą się tuż obok budowę. Wkrótce okazało się, że ogniem zajęło się jedno ze stoisk.

Więcej informacji wkrótce.

Za nadesłane zdjęcia dziękujemy Czytelnikowi Janowi.

Udostępnij!

Komentarze: 4

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Może w końcu zarząd targowiska zacznie myśleć o zablokowanych bramach wiazdowych i utrudnionych akcjach.Całe szczęście że nie działo się to w godzinach pracy ludzi.Dobrze jest brać pieniądze i nie przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa.Jakakolwiek akcja ratunkowa jest tam nie możliwa,nawet pracownicy pogotowia zostawiają pojazdy przed bramą i biegają z noszami po straganach.W głowie się nie mieści,jak można po blokować bramy ewakuacyjne.To nie może się tak skończyć,trzeba poczynić odpowiednie kroki i zadbać o bezpieczeństwo pracujących tam ludzi jak i kupujących.

  2. a gdzie jest straż pożarna dlaczego nie przeprowadzono kontroli p.pożarowej obiektu , oj ktoś za to kiedyś beknie a zgodnie z prawem odpowiedzialny jest kierownik zakładu – nie mylić z kierownikiem targowiska