Pożar w przechowalni owoców. Walka z żywiołem trwała ponad 9 godzin

W hali służącej do przechowywania owoców wybuchł pożar. Ogień był silnie rozwinięty. W akcji brało udział kilkanaście zastępów straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Wczoraj (10 stycznia) około godziny 11.30 doszło do zdarzenia w miejscowości Kolonia Dobryń. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej dostała zgłoszenie o pożarze hali, w której znajdowały się puste skrzynki służące do przechowywania owoców.

Na miejscu działało 14 zastępów straży pożarnej. Jednostki po dojechaniu na miejsce zaczęły działania gaśnicze. Pożar szybko się rozprzestrzeniał i był mocno rozwinięty, zawalił się dach hali. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

Pożar w przechowalni owoców. Walka z żywiołem trwała ponad 9 godzin 16 Pożar w przechowalni owoców. Walka z żywiołem trwała ponad 9 godzin 17 Pożar w przechowalni owoców. Walka z żywiołem trwała ponad 9 godzin 18 Pożar w przechowalni owoców. Walka z żywiołem trwała ponad 9 godzin 19 Pożar w przechowalni owoców. Walka z żywiołem trwała ponad 9 godzin 20 Pożar w przechowalni owoców. Walka z żywiołem trwała ponad 9 godzin 21 Pożar w przechowalni owoców. Walka z żywiołem trwała ponad 9 godzin 22

 

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *