POZYTYWNIE ZAKRĘCENI: Kinga Linkiewicz. Dzięki muzyce wie kim jest

POZYTYWNIE ZAKRĘCENI: Kinga Linkiewicz. Dzięki muzyce wie kim jest 16

Śpiewa jak tylko zaczęła mówić i wtedy też rozpoczęła swoją przygodę z muzyką. Zdobywa pierwsze nagrody na światowych festiwalach. Śpiewa ale również pisze teksty. Mowa o Kindze Linkiewicz. 

POZYTYWNIE ZAKRĘCENI: Kinga Linkiewicz. Dzięki muzyce wie kim jest 17

Pasjonuje się się śpiewaniem ostatnio także pisaniem swoich tekstów. Kinga Linkiewicz każdą wolną chwilę poświęca właśnie temu. – Jest to dla mnie najlepsza rzecz, którą można robić w wolnym czasie. Muzyka jest całym moim życiem, nie potrafię bez niej żyć. Dzięki śpiewaniu wiem kim jestem i jaki mam cel w życiu – podkreśla.

Odkąd pamięta jej pasja była tak naprawdę od zawsze. Występy na scenie rozpoczęła, gdy miałam 2,5 roku. Już jako mała dziewczynka wykazywała zdolności muzyczne dlatego rodzice zapisali ją na zajęcia wokalne. Pochodzi z rodziny muzykalnej. Kingi dziadek był bardzo uzdolniony muzycznie, sam nauczył się grać na wielu instrumentach, śpiewał, pisał swoje teksty i miał własny zespół. Niestety nie miała okazji go poznać zginą w wypadku w bardzo młodym wieku. Siostry również są uzdolnione muzycznie. Dzięki tradycji rodzinnej zawsze ciągnęło ją do śpiewania.

POZYTYWNIE ZAKRĘCENI: Kinga Linkiewicz. Dzięki muzyce wie kim jest 18

– Najciekawszym i zarazem największym dla mnie doświadczeniem muzycznym był wyjazd na zagraniczny festiwal wokalny. W tamte wakacje 16 – 23 sierpnia reprezentowałam Polskę na XXVII Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Dla Dzieci i Młodzieży ,,My XXI WIEK” Bułgaria w Słonecznym Brzegu na którym zajęłam I miejsce i dostałam nagrodę za najlepiej zaśpiewany hit światowy. Poznałam tam wielu wspaniałych ludzi z różnych stron świata, wymieniliśmy się ciekawymi doświadczeniami. Było to dla mnie ogromne przeżycie niezapomniane do końca życia – opowiada artystka.

Mimo wielu obowiązków cały czas poświęca czas na pielęgnowanie mojej pasji. Codziennie śpiewa, uczy się nowych utworów. Przez ostanie pół roku zaczęła dużo czasu poświęcać na pisanie własnych tekstów. Pisząc opisuje swoje przeżycia, wyrzuca z siebie emocje jakie towarzyszyły w danym momencie. – Przez śpiew jak i również pisanie wyrażam uczucia i opowiadam swoją historie – zaznacza.

Śpiewanie jest dla niej takim oderwaniem od rzeczywistości, pogłębianiem wrażliwości. Gdy zaczyna śpiewać wszystko inne przestaje mieć znaczenie liczą się tylko słowa z serca. – Śpiewając dany utwór zawsze bardzo się wczuwam i dane słowa odnoszę do swojego życia. Śpiewam gdy jestem smutna, wesoła, gdy mam problem i gdy stało się coś niesamowitego – mówi Kinga.

POZYTYWNIE ZAKRĘCENI: Kinga Linkiewicz. Dzięki muzyce wie kim jest 19

W przyszłości chciałaby dalej rozwijać się muzycznie, osiągać coraz większe sukcesy i nabierać nowe doświadczenia sceniczne. Z determinacją dąży do wcześniej wyznaczonego celu, nigdy się nie poddaje.

Kinga Linkiewicz mieszka w Horodyszczu, koło Wisznic. Aktualnie kończy Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach, przede nią matura i ciężkie wybory życiowe. Poza śpiewaniem i pisaniem uwielbia sport, najbardziej piłkę siatkową i bieganie. Bardzo lubi tańczyć, robić zdjęcia, które umieszcza na swoim Instagramie i facebooku.

POZYTYWNIE ZAKRĘCENI: Kinga Linkiewicz. Dzięki muzyce wie kim jest 20 POZYTYWNIE ZAKRĘCENI: Kinga Linkiewicz. Dzięki muzyce wie kim jest 21 POZYTYWNIE ZAKRĘCENI: Kinga Linkiewicz. Dzięki muzyce wie kim jest 22

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *