POZYTYWNIE ZAKRĘCENI: Poznała sport. To była miłość od pierwszego ćwiczenia

POZYTYWNIE ZAKRĘCENI: Poznała sport. To była miłość od pierwszego ćwiczenia 16

– Jak to mówią, rób to co lubisz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu. I o to właśnie chodzi, łączę przyjemne z pożytecznym – tak o swojej pasji, która stała się również życiem zawodowym mówi Ewa Nejman.

Pasją Ewy Nejman pochodzącej z Terespola jest sport. Od dziecka nie potrafiła usiedzieć w miejscu. – Ciągle musiałam coś psocić, robiłam różne zwariowane rzeczy, biegałam, skakałam, ogólnie wszędzie było mnie pełno. Nie wyobrażałam sobie życia bez ciągłego ruchu i tak mi zostało – wspomina. W czasach szkolnych brała udział w różnego rodzaju zawodach lekkoatletycznych i biegach długodystansowych.

POZYTYWNIE ZAKRĘCENI: Poznała sport. To była miłość od pierwszego ćwiczenia 17

„Fit życiem” zaraził ją trener Grzegorz. Wyjazdy i obozy wspomina bardzo ciepło. – Będąc w gimnazjum poznałam treningi siłowe i tam już poczułam to „coś”. Liceum można nazwać okresem przejściowym, ponieważ przestałam ćwiczyć regularnie, ale w sercu dalej pozostało zamiłowanie do sportu. Dlatego też, wybrałam studia praktyczne na Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne – wyjaśnia. To właśnie wtedy jej zainteresowanie skupiło się głównie na siłowni i fitnessie. – Wiedziałam, że to będzie część mojego życia. Takie rzeczy się czuje, to się po prostu wie!

Od razu po ukończeniu studiów, warsztatów i kursów, których Ewa zaliczyła naprawdę sporo, zdecydowała się na pracę instruktorki fitness. – Nigdy nie uważałam tego za zwykłą pracę, tylko pewnego rodzaju misję, która towarzyszy mi każdego dnia. Ewa prowadzi codzienne zajęcia grupowe w jednej z bialskich siłowni, treningi personalne, zajęcia on-line oraz treningi live. – Współpracuję głównie z kobietami. Są to osoby, które chcą coś zmienić w swoim życiu. Przychodzą na treningi nie tylko trenować ale także po poradę albo po prostu się wygadać, oderwać od dnia codziennego. Wtedy jeszcze bardziej „dorzucamy do pieca” – wyjaśnia trenerka.

POZYTYWNIE ZAKRĘCENI: Poznała sport. To była miłość od pierwszego ćwiczenia 18

Ona sama na treningi poświęca większość swojego czasu. Sport daje jej dobre samopoczucie i motywację. W ten sposób dba również o swoje zdrowie oraz wygląd, co w pracy instruktorki jest bardzo ważnym elementem. – Mam dużo pomysłów. Przede wszystkim chcę pomagać innym w osiągnięciu ich celów, co już się wiąże z planami na przyszłość. Sport, siłownia, fitness to moje uzależnienie, a jak wiadomo z uzależnienia ciężko się wyleczyć.

POZYTYWNIE ZAKRĘCENI: Poznała sport. To była miłość od pierwszego ćwiczenia 19 POZYTYWNIE ZAKRĘCENI: Poznała sport. To była miłość od pierwszego ćwiczenia 20

– Uwielbiam pracę z dziećmi dlatego też pracuje jako instruktor taneczny zajęć taneczno-rozwojowych WINGEE – „rozwiń skrzydła” w przedszkolach i szkołach podstawowych. To jest mój taki mały fitnessik. Dzieci też potrzebują się wygadać, potrzebują kogoś kto ich wysłucha, a przede wszystkim lubią się dobrze bawić.

Jako swoje najciekawsze wspomnienie związane ze sportem przytoczyła kobiety poznane na Instagramie. – Połączyła nas miłość do sportu i marka Gym Hero. Stworzyłyśmy pewnego rodzaju rodzinę. W listopadzie spotkaliśmy się w Warszawie, gdzie miałam przyjemność prowadzić trening fitness w Harder co było dla mnie ogromnym przeżyciem, które będę bardzo dobrze wspominać. A już niedługo dzięki nim, zaczynam nagrywać treningi do pewnej aplikacji Fitness – zdradza nam Ewa.

POZYTYWNIE ZAKRĘCENI: Poznała sport. To była miłość od pierwszego ćwiczenia 21

– Dużo osób myśli, że życie fit jest nudne, posiłki są niedobre a trenerzy instruktorzy to sztywniacy którzy mocno trzymają się założonego planu. Tak nie jest! – zaprzecza. Tłusty Czwartek, niby dzień jak każdy inny. Mocny trening fitness na godzinę 20. Czekam aż dziewczyny odsapną i nagle wchodzę z pełną tacą, pięknych, tłustych pączków. Trzeba by było widzieć reakcje podopiecznych jak to zobaczyli, coś pięknego. – śmieje się trenerka.

W planach na przyszłość Ewy króluje sport. W następnym roku chciałaby także obronić tytuł magistra.

POZYTYWNIE ZAKRĘCENI: Poznała sport. To była miłość od pierwszego ćwiczenia 22

Udostępnij!

Komentarze: 9

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Sympatyczna dziewczyna, pełna zapału do pracy, ale to jest tylko kult własnego ciała. Teraz ludzie chcą żyć długo, a nie wiecznie. Urody do Nieba nie weźmiecie. Także dbajcie też o sprawy duchowe. Bo kiedy przychodzi kryzys to następuje weryfikacja co w życiu jest ważne i ważniejsze. Pozdrawiam wszystkich fit świrusów, kiedyś sam taki byłem :).

    1. Ludzie… czy wy zawsze musicie wbijać szpilkę innym? Ile w was jadu i zazdrości.. boli Was to, ze ktoś realizuje swoje pasje? Spełnia się? To nie czytajcie… proste.. więcej wsparcia i empatii a świat byłby piękniejszy.. totalnie nie rozumiem takich ludzi i nigdy nie zrozumiem. Zajmijcie się swoim życiem, a innych zostawcie w spokoju..

  2. Najbardziej pozytywna osoba jaką znam!! Świetny artykuł, a Ty kochana robisz robotę! Ciesze się, że są jeszcze tak pozytywne osoby na tym świecie! Dbaj o pasje i nigdy się nie poddawaj! ❤️ Najlepsze treningi tylko z Ewą!!😀

  3. Ludzie.. nie podoba się Wam artykuł. Nie trafia w Wasze zainteresowania to po co komentujcie? Klapiecie dziobem tylko po to żeby kłapać. Dziewczyna ma pasje. Osiągnięcia. Robi coś dla siebie. I chwała jej za to. Założę się ze większość z Was zwyczajnie zazdrości. I co ze uroda przemija? To ma się schować? Ma się czym pochwalić to niech się chwali! I niech będzie dumna z siebie bo jest czemu! Czasem zastanawiam się co się z tym światem dzieje. Ludzie zamiast motywować, podziwiać czy chwalić wolą być zawistni. To chore. Ale bardzo Wam współczuje z tego powodu. Widocznie macie bardzo nudne życie. Brawo Ewa! Oby tak dalej! Zawsze do przodu i nie patrz na innych, rób swoje.

  4. Może ja nie śledziłem tej dziewczyny od początku ale patrząc na to czego ona dokonała to ukłony po sam pas. Nie ogarnę chyba ludzi którzy dla swojej satysfakcji, zaczynają hejtować kogoś za to co ta osoba lubi robić i co ją uszczęśliwia. Ja osobiście życzę jej jak najlepiej i niech dalej robi to co lubi bo to wychodzi jej genialnie, a wam hejterzy żeby nie wyrazić się brzydko, kijek w tyłek. Zajmijcie się sobą, jeżeli macie problem ze swoim ciałem i dlatego komentujecie w taki sposób to może właśnie ONA wam pomoże? Rób to co robisz dziewczyno, TAK TRZYMAĆ !!!