Prace na murawie idą do przodu. W maju będzie gotowa

IMG_6452
fot. Patrycja Jędrzejewska

Trwają pracę na stadionie miejskim. Powstaje nowoczesna murawa. Z informacji, do których dotarliśmy wykonawca potrzebuje niecałego miesiąca dobrej pogody by dokończyć całą inwestycje. Prezentujemy zdjęcia z placu budowy. 

Udało się wyłonić wykonawcę przebudowy płyty boiska na stadionie miejskim w Białej Podlaskiej. Firma wykonała już wiele tego typu boisk w kraju.  Wykonawcą jest „TEL-BRUK”z Częstochowy. Przedmiotem jest wykonanie robót mających na celu przebudowę płyty boiska na stadionie miejskim w Białej Podlaskiej. Wykonawca ma zadanie wymienić grunt i wykonać warstwę pod nawierzchnię oraz wykonać nawierzchnię trawiastą boiska wraz ułożenie siatki przeciw kretom. Mają być wykonane balustrady z profili ze stali nierdzewnej. Dostarczy i zamontuje piłkochwyty. Zostanie również wykonane odwodnienie, nawodnienie oraz ogrzewanie płyty boiska. Tel-Bruk wykona przyłącze, oświetlenie boiska oraz zabezpieczy trybunę zachodnią.

Z informacji pozyskanych wynika, że budowlańcy z pracami postępują zgodnie z harmonogramem. Do zakończenia budowy potrzebują niecałego miesiąca. Jednak „rozwinięcie” samej trawy może nastąpić w okresie wiosennym.

Wykonawca ma wykonać całą inwestycję do 31 maja. Miasto wyda na ten cel 4 362 106,20 zł.

Tel-Bruk wybudowała wiele obiektów w Częstochowie, Mrągowie, Radomsku, Warce czy Świętochłowicach.

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Brawo panie prezydencie. Mimo ze bez swojego mentora Maćka bedziemy liczna grupa kibicowac na nowej arenie..tylko azs mks podlasie