Pracownik szkoły wyremontował 600 m2 sufitów i ścian

Pracownik szkoły wyremontował 600 m2 sufitów i ścian 16
Autor: Iwona Kuzawińska

Czas, gdy w szkołach nie ma uczniów, stwarza możliwości, by wykorzystać go na prace porządkowe i remonty. Tak też dzieje się w bialskiej szkole. Ponad 600 m2 wyremontowano dzięki jednemu z pracowników.

W Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury w Białej Podlaskiej w oczekiwaniu na powrót młodzieży istotne zmiany zaszły w pomieszczeniach warsztatów szkolnych. Jest to zasługa jednego z pracowników placówki Zdzisława Brzyskiego. Dzięki jego zaangażowaniu zostały wyremontowane korytarze w budynku. Prace obejmowały naprawę ubytków oraz malowanie sufitów i ścian o powierzchni prawie 600 m2.

To ogromna praca, w wyniku której odnowione wnętrze zyskało nowy wygląd, a estetyczne otoczenie wpłynie pozytywnie na samopoczucie osób w nim przebywających, w tym przypadku uczniów i nauczycieli zawodu. Warsztaty szkolne bowiem, stanowią integralną część Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2. To tutaj znajduje się duża część pracowni, w których uczniowie technikum oraz szkoły branżowej I stopnia odbywają zajęcia praktyczne i zdobywają umiejętności zawodowe.

Pracownik szkoły wyremontował 600 m2 sufitów i ścian 17 Pracownik szkoły wyremontował 600 m2 sufitów i ścian 18 Pracownik szkoły wyremontował 600 m2 sufitów i ścian 19

Udostępnij!

Komentarze: 6

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. Więcej takich informacji. Więcej takich ludzi. Zamiast biadolić na kwarantannę i czekać na kryzys zrobił coś pożytecznego.

  1. Zastanawiam się, skąd u niektórych tyle jadu? Z prostego przekazu, który miał na celu docenienie ciężko pracującej osoby ktoś wyciąga takie wnioski. Nie oczekuję żadnej premii, zresztą składnikach płac w oświacie nie ma nawet takiej pozycji.
   Dziękuję Panie Zdzisławie. Robi Pan wielką robotę.
   Ryszard Dołega
   Dyrektor ZSZ Nr 2.