Premier i ksiądz pomagają Dudzie w kampanii wyborczej

DSC_0090

Premier przyjechał do miasta wspomóc kampanię wyborczą Andrzeja Dudy. W promocję kandydata włączył się również międzyrzecki duchowny, który przed kościołem głośno namawiał wiernych i mieszkańców do głosowania na „dobrą zmianę”. 

W środę (1 lipca) Międzyrzec Podlaski odwiedził premier Mateusz Morawiecki. Spotkanie odbyło się po mszy świętej przy kościele pw. św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Marii Panny przy głównym placu miasta. Premier przyjechał na zaproszenie posła Marcina Duszka, który od lat działa w regionie z ramienia PiS.

Morawiecki zachęcał do głosowania na Andrzeja Dudę w nachodzącej drugiej turze wyborów prezydenckich. – Jest wiele zmian które zaszło w naszym kraju i które myślę, że wiele polaków docenia. Nasi przeciwnicy mają potężne media i te media potrafią zrobić ludziom papkę z głowy, opowiadać bajki i obiecywać gruszki na wierzbie. Wszystko wam obiecają. Ale nie dajcie się nabrać. Niewiele zrobili, a nawet nas cofnęli. Apeluje do wyborców wszystkich kandydatów pierwszej tury. W szczególności proszę o mobilizację wyborców, którzy głosowali na Andrzeja Dudę – przyjdźcie z przyjaciółmi, którzy nie głosowali. – mówił.

Głos zabrał także ksiądz infułat. – Dzisiaj dostąpiliśmy radości i szczęścia. Stanęliśmy przed największym przywódcą drużyny „dobrej zmiany”, która prowadzi Polskę do zwycięstwa po drogach wiary i naszych moralnych wartości. Tej „dobrej zmiany”, która dotrzymuje słowa, stawia opór złu, tej propagandzie i tej ideologii, która pragnie zniszczyć Polskę i fundamenty narodu. – mówił głośno ks. Kazimierz Korszniewicz.

Udostępnij!

Komentarze: 10

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Tylko przypomnę, że w 2015 Trzasskowski(odpowiedzialny z ramienia rządu za relokację typów z Afryki (czym się publicznie chwalił) do Polski zapowiedział, że ok7000 przejdzie przez filtr epidemioligiczny w Białej lub Podkowie Leśnej! A kilkuset z nich miało pozostać w Białej i Bezwoli!!! Źródło przypomnienia wiedzy : Gazeta Wyborcza (!!!) i RMF… Proponuję żeby ci którzy mają na swoim płocie plakaty tego typa zobowiązały się do przyjęcia do siebie masy intelektualnej z Afryki…

  2. Dlaczego nie przyjechał do Białej na zaproszenie posła Stefaniuka . Przecierz tak prężnie działał w Białej za swojej kadencji.

  3. Facet w sukience niech się zajmie sprawami kościelnymi a nie polityką . Takiego rozpasania w kościele nie było do tej pory ,- jak teraz za pisowców . A Morawiecki kłamie , jak prawdziwy bankier . A ciemnota mu wierzy .

  4. Jedynie co może w Polsce naprawić sytuację to: przegonić Dudę, rząd sie rozleci , a po wyborze nowego zdelegalizować tą szkodniczą partię

  5. Jeszcze niech ministranci chodzą i rozdaja pisowskie broszury. To jest średniowiecze. Ludzie ogarnijcie się.