Premier przyjedzie na przekazanie kluczy do mieszkań

Premier przyjedzie na przekazanie kluczy do mieszkań 15

Zainteresowanie rządowym programem Mieszkanie Plus było ogromne. Wnioski wpłynęły od 1,4 tys. rodzin, lecz zakwalifikować się mogło tylko 186. Już za kilka dni odbędzie się symboliczne przekazanie kluczy, w którym weźmie udział również premier Mateusz Morawiecki.

Biała Podlaska była pierwszym miastem w Polsce, w którym rozpoczęto realizację rządowego programu. Był to rok 2016. Prace przebiegały zgodnie z planem, w związku z czym w połowie maja dokonano odbioru technicznego budynków.

Symboliczne przekazanie kluczy do mieszkań, które powstały w ramach rządowego programu odbędzie się już w najbliższą sobotę (26 maja) o godzinie 11 przy ulicy Jana II Kazimierza w Białej Podlaskiej. 186 rodzin, które przeszły poszczególne etapy i weryfikację czynszową miały już okazję obejrzeć swoje nowe cztery kąty. Wokół budynków znalazły się parkingi i tereny zielone.

Po symbolicznym przekazaniu kluczy odbędzie się rodzinny piknik, podczas którego zostanie przygotowanych wiele ciekawych atrakcji dla najmłodszych. Zaplanowano również występy taneczne i wokalne, o które zadbają zespół Chwilka oraz Dance Academy Studio.

Udostępnij!

Komentarze: 21

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. bo polska to taki słowiański naród który trzeba prowadzić twardą ręką …bo bez tego każdy zacznie kraść i dla siebie jak najwięcej… masz przykład lat ubiegłych…. jakbyś się jeszcze nie zorientował….

 1. NO A JAK BY NIE MIAuu PRZYJECHAĆ HAHAHAHA TOĆ TO FLAGOWA INWESTYCJA PISdu…… ZBUDOWAĆ COŚ NA PROJEKCIE WCZEŚNIEJSZYM I WYDAĆ NA TO TYLE CO ZA NAGRODY W JEDNYM ROKU DLA MINISTRÓW…. A SWOJĄ DROGĄ DYZMA MÓGŁBY ZLIKWIDOWAĆ NIEPOTRZEBNĄ NIKOMU STRAŻ MIEJSKĄ I SAM ZBUDOWAĆ TE BLOKI… TO BY BYŁ PREZYDENT NA MIARĘ NASZYCH CZASÓW… A TAK KOLEJNY WŁAZODUP KTÓREMU SIĘ WYDAJE ŻE JEST PREZYDĘ JAK DUDA HAHAH ALE W SUMIE DLA WAS POLACZKÓW JANUSZY I GRAŻYNY NIE MA CO LICZYĆ …..

 2. Biała Podlaska to specyficzne miasto z mieszkańcami,którym nic nie odpowiada, którzy na wszystko narzekają, którzy wiecznie mają do wszystkiego pretensje…Pod tym względem Biała Podlaska jest ewenementem. Żal mi ludzi, tego zakompleksienia i nieumiejętności cieszenia się z małych rzeczy…

  1. Widocznie mają twarde podstawy do tego narzekania!!!
   Ani jednej normalnej inwestycji w przemysł lub usługi!
   Ani jednej!! Podaj chociaż jedną małą rzecz..!

  2. tak specyficzne miasto wyposażone w PISowskie trolle które cieszą się z byle słabych i małych rzeczy podczas gdy pod biurkiem przelewa się miliony…. ale jak się rząd dyzmy wybiera a wczesniej złodziei to czego od was oczekiwać?

 3. Warto byłoby przy okazji zapytać ile powstało mieszkań z części regulowanej programu (tych z czynszem 8,50 za m², lub 12 przy wykupie na własność). Działa tylko komercyjna część programu. Idea mieszkania plus padła jak mit szklanych domów. Co ciekawe? – z podobnych powodów jak w 20-leciu międzywojennym. Fatalny stan finansów publicznych, podzielenie społeczeństwa oraz brak siły roboczej. Jednakowoż wybory za pasem. Premier zapewne dalej będzie się zachowywał jak przysłowiowa krowa, która dużo ryczy…

 4. Mieszkania z rzadowego projektu to jedno wielkie oszustwo. Nie ma 8 ani 12zl za metr mieszkania lecz 13,75 samego czynszu bez jakichkolwiek oplat..

  1. no rzeczywiście 13,75zł za m2 to bardzo dużo za 40 m2 to całe 550zł miesięcznie. Wynajmij za tyle na rynku prywatnym w nowym budownictwie i się pochwal.

   1. Trzeba wziąć pod uwagę że są to mieszkania w stanie deweloperskim. Znajdź kogoś na rynku prywatnym kto wyłoży min. 20 tyś. na wykończenie nie swojego mieszkania. Oczywiście nie ma mowy o jakimkolwiek przejściu na własność.

 5. a będzie komu przekazać te klucze? przecież ludzie masowo rezygnują bo zapisy nie takie w umowie jak obiecywali

 6. panie Stefaniuk to gdzie mogę zobaczyć pana deklarację majątkową i czy pan przypadkiem nie ma rozdzielności majątkowej , czy mogę się dowiedzieć ile zarobiła pana żona z racji zasiadania w spółkach skarbu państwa , poproszę bardzo o odpowiedź