Premier za Duszkiem

Premier za Duszkiem 16

Otwartego poparcia udzielił trzeciemu na liście Prawa i Sprawiedliwości Marcinowi Duszkowi Pan Premier Mateusz Morawiecki.

Nie dość, że Duszek wyglądem przypomina Premiera, tak, że nawet Facebook myli się rozpoznając ich wizerunek (zdjęcie screen) – Poseł dwóch kadencji uzyskał oficjalną rekomendację Prezesa Rady Ministrów, który docenia ciężką pracę oraz zaangażowanie i skuteczność Marcina Duszka.

Na ulotce wyborczej możemy przeczytać: „Pan Poseł dał się poznać, jako osoba niezwykle pracowita i energiczna, stale zabiegająca o sprawy swojego regionu. Jestem przekonany, że jego doświadczenie i skuteczność są gwarantem zrównoważonego rozwoju Polski wschodniej. Taka osoba jest nam niezwykle potrzebna w polskim Sejmie!”

-Bardzo cieszy mnie fakt, że Pan Premier – Kapitan naszej drużyny stawia na ludzi takich jak ja i docenia ciężką pracę Posłów. Zawsze mogę liczyć na przychylność i pomoc z jego strony, za co serdecznie dziękuję. Jeśli zaś chodzi o podobieństwo, cóż – matka natura tak zadecydowała (śmiech). Często z tego tytułu spotykają mnie zabawne sytuacje, kiedy to zostaje mylony z Panem Premierem, jednak nie jest to ani trochę kłopotliwe – dodaje Duszek.

Materiał wyborczy finansowany przez KW PiS

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *