Prezydent spotka się z mieszkańcami online

Prezydent spotka się z mieszkańcami online 15

O udogodnieniach dla przedsiębiorców, pomocy mieszkańcom oraz innych sprawach związanych z walką z koronawirusem na terenie miasta poinformuje dziś Michał Litiwniuk, prezydent miasta Biała Podlaska. Początek na facebooku o 20.

Prezydent miasta Michał Litwiniuk zaprasza na spotkanie na żywo w internecie. Odbędzie się ono o 20 w czwartek (16 kwietnia). – Jednym z największych wyzwań stawianych przed nami przez koronawirusa jest pomoc przedsiębiorcom i ratowanie miejsc pracy. W tym celu przygotowaliśmy projekty uchwał o zwolnieniu przedsiębiorców, których płynność finansowa uległa pogorszeniu, od podatku od nieruchomości oraz od opłaty prolongacyjnej na okres 3 miesięcy. Nasze propozycje omawiałem dziś z panem Leszkiem Horegladem, prezesem Bialskopodlaskiej Izby Gospodarczej – współinicjatorem projektu – podkreśla prezydent na swoim oficjalnym profilu.

Link do transmisji umieścimy na naszym fanpage na facebooku oraz na końcu tego artykułu.

Udostępnij!

Komentarze: 4

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Pan prezes BIG powinien opatentować swoją maseczkę wykonaną ze stringów. Zastanawiam się tylko czy to jego czy kogoś innego ? Ja osobiście sporządziłem swoją z bokserek, takiej zapory wirus nie pokona.Jeśli ktoś potrzebuje jak ją wykonać instruktarzu niech pisze do mnie. Dużo zdrowia wszystkim :-).